Пам’ятаємо. 31 річниця аварії на ЧАЄС

Пам’ятаємо. 31 річниця аварії на ЧАЄС

Чорнобильська катастрофа — техногенна, екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території Української РСР. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім.

Перегляд

Доступний Ужгород. #Тиса_LIVE (25.04.17)

Доступний Ужгород. #Тиса_LIVE (25.04.17)

Ужгород на останньому місці серед обласних центрів за доступністю для людей з інвалідністю. Такий результат ІІІ муніципального опитування, який нещодавно оприлюднив міжнарожний республінський інститут. Незручні пандуси, зависокі бордюри, непристосований громадський транспорт для перевезення людей на візку – цей перелік можна продовжувати ще довго. Чи доступний Ужгород для людей з інвалідністю, хто має вирішувати ці проблеми та на що варто звернути увагу в першу чергу – про це говоримо в програмі #Тиса_LIVE.  

Перегляд

Доступні ліки. #Тиса_LIVE (24.04.17)

Доступні ліки. #Тиса_LIVE (24.04.17)

З 1 квітня стартувала урядова програма “Доступні ліки”. Відтепер хворі на бронхіальну астму,  діабет 2 типу та серцево-судинні захворювання мають змогу отримати ліки в аптеках безкоштовно, або з незначною доплатою. Участь у цьому проекті уже беруть майже 20 аптек обласного центру. Чи доступними виявляться “доступні ліки” з’ясуємо в програмі #Тиса_LIVE .  

Перегляд

Директор департаменту фінансів Закарпатської ОДА П. Лазар про дороги. Соціальний фактор

Директор департаменту фінансів Закарпатської ОДА П. Лазар  про дороги. Соціальний фактор

У “Соціальному факторі” директор департаменту фінансів Закарпатської ОДА Патро Лазар про ремонт доріг за рахунок митних платежів.

Перегляд

Що відбувається з Невицьким замком?

Що відбувається з Невицьким замком?

Зруйнований у 17-му столітті і не відновлений за сотні років. Невицький замок, одна з монументальних окрас Закарпаття. Чи не єдиний із 13-и замків області, що зберіг автентику, не був перебудований, а ансамбль будівель вгадується і нині. Проте цей замок може бути втраченим для наступних поколінь. Його башти руйнуються, стіни осипаються, а консервувати чи відновлювати споруду не поспішають. Чому так – дивіться у сюжеті.

Перегляд

Розділяємо і не смітимо. #Тиса_LIVE (20.04.17)

Розділяємо і не смітимо. #Тиса_LIVE (20.04.17)

Україна – європейська країна? 35 мільярдів тонн побутового сміття знаходиться на український землі і лише 3% з них – переробляється. Ми так і не навчилися заробляти гроші на смітті. Про європейський досвід і українські реалії дивіться сьогодні наживо о 18.30 в програмі #Тиса_LIVE

Перегляд