Презентація платформи ”PenALL”. Ранок на Тисі (15. 12. 17)

Презентація платформи ”PenALL”. Ранок на Тисі (15. 12. 17)

Нова платформа для людей які мають цікаві думки та вміють трансформувати їх у захоплюючі тексти, назва цієї платформи «PenAll», а розповіли нам про неї у ранковій студії її засновники Максим Романюк та Святослав Костюк.

Перегляд

Петро Валько про чай. Ранок на Тисі (15.12.17)

Петро Валько про чай. Ранок на Тисі (15.12.17)

У міжнародний День чаю ми мали унікальну можливість розділити китайську чайну церемонію з нашим гостем Петром Вальком. Заварювання, смакування чаю це особливе дійство яке не має нічого спільного з швидким заварюванням та чайними пакетиками, хочете дізнатися чому – тоді дивіться.

Перегляд

Ниткові пташки власноруч. Майстер клас від Наталі Шталь. Ранок на Тисі (15.12.17)

Ниткові пташки власноруч.  Майстер клас від Наталі Шталь. Ранок на Тисі (15.12.17)

Новорічною прикрасою може бути не тільки кулька чи іграшка, в цьому нас переконала наш ранковий хенд-мейд експерт дизайнер інтер’єру Наталі Шталь. Сьогодні ми разом робили чарівних пташечок з ниток, процес простий і цікавий водночас, приєднуйтеся й ви!

Перегляд

Про забіг «Пробіжи допоможи» М. Машіка та У. Кононенко. Ранок на Тисі. (15. 12. 2017)

Про  забіг «Пробіжи допоможи» М. Машіка та У. Кононенко. Ранок на Тисі. (15. 12. 2017)

Добрі справи можуть бути ще й спортивними! Саме про таку подію розповіли наші ранкові гості, а саме про благодійний забіг «Пробіжи допоможи». Вже цієї суботи усі бажаючі зможуть продемонструвати свою фізичну підготовку й допомогти тим, хто найбільше цього потребує.

Перегляд

Знайомтеся! Новий ведучий ”Ранку на Тисі” Любомир Геляс! (15. 12. 2017)

Знайомтеся! Новий ведучий ”Ранку на Тисі”   Любомир Геляс! (15. 12. 2017)

Випадковостей у житті не буває, а в ранковій програмі й поготів! Наш новий ранковий ведучий Любомир Геляс протестований гарним ранковим настроєм, інформативно озброєний а значить готовий піднімати ваш ранковий настрій з ліжок.

Перегляд

Юрій Бучок про ПТС. Телеміст Ужгород-Львів (14.12.17)

Юрій Бучок про ПТС. Телеміст Ужгород-Львів (14.12.17)

Війна, що сьогодні триває приносить не тільки фізичні, а й душевні травми. Юрій Бучок – кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії розповів про причини та наслідки посттравматичного розладу бійців АТО. Як проявляється цей синдром та яку роль у реабілітації виконує сім’я?  

Перегляд

Наталія Петій-Потапчук про “Сухий танець”. Ранок на Тисі (14.12.17)

Наталія Петій-Потапчук про “Сухий танець”. Ранок на Тисі (14.12.17)

Що таке «сухий танець»? Хто та коли його танцювали? В чому полягає його особливість? Наталія Петій-Потапчук – художній керівник та головний диригент Закарпатського хору сьогодні запрошувала всіх глядачів на нову цікаву атракцію, яка відбудеться вже сьогодні в стінах філармонії.

Перегляд