В Ужгороді відкрилась виставка акварельного живопису “4+1”. “Територія творчості” (28.03.17)

В Ужгороді відкрилась виставка акварельного живопису “4+1”. “Територія творчості” (28.03.17)

“4+1” – під такою назвою в галереї “Ужгород” відкрилася виставка акварельного живопису. Чотири закарпатські митці – народні художники України Василь Скакандій та Борис Кузьма, заслужені художники України Людмила Корж-Радько та Петро Фелдеші, а також відомий художник і галерист із Словаччини – Андрій Смолак – представили в експозиції свої прекрасні акварелі….

Перегляд

Переможці благодійного проекту “Зореграй 2017”. “Територія творчості” (25.03.17)

Переможці благодійного проекту “Зореграй 2017”.  “Територія творчості”  (25.03.17)

В Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН визначили переможців багодійного мистецького проекту підтримки юних талантів Зореграй – 2017. Цьогоріч премією нагроджені 10 дітей- кращих із кращих вихованців Падіюну. Пропонуємо вам ознайомитися із творчими досягненнями двох чарівних юних ужгородок- Ганни Гецко та Дарини Мінець.  

Перегляд

Волинські письменники на Закарпатті. “Територія творчості” (25.03.17)

Волинські письменники на Закарпатті. “Територія творчості” (25.03.17)

обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулася зустріч Волинських письменників із закарпатськими творцями слова в рамках проекту «Літературна мапа України». Мета літературних зустрічей- ознайомити закарпатців із творчістю регіональних письменників України та сучасним літературним процесом. Ініціатором та організатором культурно-просвітницького проекту є обласна наукова універсальна бібліотека ім. Ф. Потушняка. Першими гостями заходу стали – Волинська поетеса Ніна Горик та заслужена артистка України – Галина Кажан.

Перегляд

Виставка художника Ференца Семана. “Територія творчості” (21.03.17)

Виставка художника Ференца Семана. “Територія творчості”  (21.03.17)

В Закарпатському обласному музеї імені Йосипа Бокшая відкрилася ювілейна виставка культового закарпатського авангардиста Ференца Семана. П’ятдесят вісім робіт автора представлено в експозиції музею. В кожній з них – душа автора, його філософія життя…

Перегляд

Древній Ужгород на полотнах Петра Шолтеса . “Територія творчості” (23.03.17)

Древній Ужгород на полотнах Петра Шолтеса . “Територія творчості” (23.03.17)

Вулицями древнього Ужгорода можна полюбуватися на художніх полотнах Перта Шолтеса. Виставка під однойменною назвою відкрилася у художньому салоні “Арт-Про”. Ужгород – став своєрідним джерелом творчості та натхнення для Пера Шолтеса впродовж багатьох років. Художник зобразив місто над Ужем таким, яким він його пам’ятає ще в юні роки- яскравим, сонячним, спокійним, тихим, без машин та рекламних щитів.

Перегляд

Містика в закарпатській літературі. “Територія творчості” (18.03.17)

Містика в закарпатській літературі. “Територія творчості”  (18.03.17)

Містика в сучасній закарпатській літературі. Місцеві автори дедалі частіше звертаються до загадкових й таємничих сюжетів. Натхнення черпають у легендах та реаліях Срібної землі.

Перегляд

Презентація книги “ІМЕН» угорською мовою. “Територія творчості” (18.03.17)

Презентація книги “ІМЕН» угорською мовою. “Територія творчості”  (18.03.17)

На Закарпатті презентували роман “ІМЕН» угорською мовою засновника крайової школи малярства Адальберта Ерделі. Накладом 1000 примірників – нарешті побачив світ роман імен мовою оригіналу – угорською – без перебільшень геніального живописця та літератора – Адальберта Ерделі. У 2012 було видано україномовну версію роману. Від того часу пройшло 4 роки в пошуках коштів та меценатів, аби презентована книга потрапила до рук вдячного читача. За сприяння обласного управління культури та угорського уряду – вдалося реалізувати це потрібний культурно-мистецький проект.

Перегляд