Художній пленер “Сакура” та виставка Владислава Габди. “Територія творчості” (25.04.17)

Художній пленер “Сакура” та виставка Владислава Габди. “Територія творчості” (25.04.17)

У цьому випуску «Територія творчості» презентує, вам глядачі, репортаж з двох мистецьких подій. Зокрема, це пленер одного дня за участі членів Закарпатської обласної організації НСХУ та її Молодіжного об’єднання, а також Товариства угорських художників ім.І.Ревеса. А також, неординарну виставку заслуженого художника України Влада Габди.  

Перегляд

Старт двох мистецьких фестивалів на Закарпатті. “Територія творчості” (22.04.17)

Старт двох мистецьких фестивалів на Закарпатті. “Територія творчості” (22.04.17)

«Територія творчості» цього суботнього вечора запрошує вас, глядачі, на відкриття одразу двох мистецьких фестивалів.  20 квітня стартував  фестиваль камерного театрального мистецтва “Під цвітом сакури” у Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.братів Шерегіїв. Паралельно в Закарпатській обласній філармонії відбувся концерт оперної італійської музики в рамках відкриття 5 Міжнародного музичного фестивалю «Музика без кордонів».

Перегляд

Великодня виставка закарпатських художників. “Територія творчості” (15.04.17)

Великодня виставка закарпатських художників. “Територія творчості” (15.04.17)

В галереї «Ужгород» відкрилася Великодня виставка. Близько п’ятдесяти робіт, пронизаних світлим весняно-пасхальним настроєм, представлено у виставковій галереї міста закарпатськими митцями – членами Національної спілки художників України. Живопис і графіка, вироби з глини і дерева – це те, що близьке душі прихильників високого мистецтва.

Перегляд

Майстер-клас з писанкарства від Наталії Ковач. “Територія творчості” (13.04.17)

Майстер-клас з писанкарства від Наталії Ковач. “Територія творчості”  (13.04.17)

“Територія творчості” пропонує вам, глядачі, майстер-клас з писанкарства від майстрині з Хуста – Наталії Ковач. Воскова техніка розпису яєць є найпоширенішою на Закарпатті ще з давніх-давен. І приємно те, що у наш час є люди, які зберігають та відновлюють цю славну традицію.

Перегляд

Виставка Антона Ковача. “Територія Творчості” (08.04.17)

Виставка Антона Ковача. “Територія Творчості” (08.04.17)

У Закарпатському обласному художньому музеї імені Й.Бокшая відкрилася виставка заслуженого художника України Антона Ковача. Різнобарв’я таланту Антона Ковача – вразило, як і завжди. 87 живописних робіт автора – це те, чим живе сьогодні художник – його світосприйняття і філософія думки. Антон Ковач завжди був і залишається на гребені мистецької хвилі. Він не чекає манни небесної, а плідно працює щодня і щомиті – відкриває для себе і глядача – незвідане і цікаве.

Перегляд

“Територія Творчості” Прем’єра вистави -“Круті віражі” (11. 04. 17)

“Територія Творчості”   Прем’єра   вистави -“Круті віражі” (11. 04. 17)

В Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв відбулася третя прем’єра малої сцени. «Круті віражі» – п’єсу сучасного французького драматурга Еріка Ассу – обрав для постановки режисер, заслужений артист України – Михайло Фіщенко не випадково, адже вона написана із реалій життя, а це в свою чергу- робить її ближчою глядачеві, правдивою, беж жодних прикрас. У головних ролях – заслужений артист України Степан Барабаш,та дебютантка театру – Дар’я Горшкова, випускниця Київського національного університету культури і мистецтв.

Перегляд

“Територія творчості” (06.04.17)

“Територія творчості” (06.04.17)

Цього разу програма «Територія творчості» презентує вам, глядачі, мистецтво двох закарпатських чарівних жінок. Писанкарка Іванна Фешко покаже майстер-клас з авторської техніки розпису яєць. Зокрема, ви навчитеся як правильно малювати ікони на писанках, оскільки вже наближається Великдень. Наступна героїня програми – вишивальниця з Перечинщини Вероніка Гартнер – розкаже, що надихнуло її створити безліч вишиваних робіт на сакральну тематику.

Перегляд