50 відтінків червоного. “Мистецтво жити” (19.05.17)

50 відтінків червоного. “Мистецтво жити”  (19.05.17)

Найдорожчий художник України, меценат, лауреат Шевченківської премії – а віднедавна ще й  закарпатець – Анатолій Криволап. Про творчі пошуки митця, успіх, про погляди на сучасне мистецтво, та нову Батьківщину, якою віднедавна для Анатолія Криволапа стала Срібна Земля – дивіться у програмі «Мистецтво жити».

Перегляд

Тріо Сопільняків. “Мистецтво жити” (05.05.17)

Тріо Сопільняків. “Мистецтво жити” (05.05.17)

Талановита родина Сопільняків. Їх поєднали любов і мистецтво. Василь Сопільняк – відомий скульптор. Його дружина Тетяна – живописець. Син Олександр – керамік. «Тріо. Різні». Виставка в галереї «Ужгород».

Перегляд

Актриса обласного театру Оксана Карпович. “Мистецтво жити” (21.04.17)

Актриса обласного театру Оксана Карпович. “Мистецтво жити” (21.04.17)

“Місце зустрічі….театр” … Знайомтеся – талановита актриса Закарпатського обласного академічного державного українського музично-драматичного театру ім.Братів Шерегіїв – Оксана Карпович. Молода і вже талановита актриса зі Львова відразу, зігравши перші ролі у виставах на нашій сцені – зуміла своєю майстерністю підкорити серце закарпатського глядача….

Перегляд

Спогади про художника Ференца Семана. “Мистецтво жити” (07.04.17)

Спогади про художника Ференца Семана. “Мистецтво жити”  (07.04.17)

“Спогади про Ечі” – програма присвячена 80-річчю від дня народження культового закарпатського авангардиста Ференца Семана. Український художник, за походженням угорець, все життя прожив в Ужгороді. Лауреат Міжнародної премії імені Шимона Голлоші.

Перегляд