“Від суботи до суботи” (09.12.17)

“Від суботи до суботи” (09.12.17)

У програмі “Від суботи до суботи” ви побачите: національний  День Румунії  відзначили  у Слолотвино; локальне рішення, щодо забезпечення електроенергією та теплом. Досвід Австрії; безкоштовний мед. огляд у Закарпатті; А. Тиводар «Декілька крапель роси»; «Наша файта» самодіяльний колектив Сторожниці выдзначив 10-річча.

Перегляд

“Від суботи до суботи” (02.12.17)

“Від суботи до суботи” (02.12.17)

У програмі “Від суботи до суботи” ви побачите: Ужгород-Дармштадт. Новий рівень партнерства; Україна запроваджує  в румунських школах білінгвальне навчання; контактні дні у торгово-промисловій палаті; нагорода Спілці Угорських Підприємців Закарпаття; 20-й ювілейний Пап- Джаз-Фест відбувся в Ужгороді.

Перегляд

Анонс. “Від суботи до суботи” на 02.12.17

Анонс. “Від суботи до суботи” на 02.12.17

У програмі “Від суботи до муботи” ви побачите: Ужгород-Дармштадт. Новий рівень партнерства; Україна запроваджує в румунських школах білінгвальне навчання; контактні дні у торгово-промисловій палаті; нагорода Спілці Угорських Підприємців Закарпаття; 20-й ювілейний Пап- Джаз-Фест відбувся в Ужгороді.

Перегляд

“Від суботи до суботи” (25.11.17)

“Від суботи до суботи” (25.11.17)

У програмі “Від суботи до суботи” ви побачите: підведення підсумків   міжнародного проекту в медичній галузі; цьогоріч  Асоціація Київських Угорців святкує двадцять восьму річницю від дня заснування; у Генеральному консульстві Словацької Республіки в Ужгороді представлено виставку картин сучасного закарпатського художника словацького походження;  „Людина, яка знає тільки одну мову, так насправді не знає жодної”, – сказав Ґете; Днями в обласній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка пройшла презентація Мукачівського літературного об’єднання «Рідне слово».

Перегляд

“Від суботи до суботи” (18.11.17)

“Від суботи до суботи” (18.11.17)

У програмі “Від суботи до суботи” ви побачите: радість дітям – будівництво нової школи; зустріч, що змінила  життя; День української  писемності в словацькій школі; пап-джаз-фесту-20 років; переможниця  X- го  Міжнародного Фестивалю « Маленький віртуоз» у Солотвіні.

Перегляд