“Від суботи до суботи”/VID SUBOTI DO SUBOTI (25.03.17)

“Від суботи до суботи”/VID SUBOTI DO SUBOTI (25.03.17)

У програмі “Від суботи до суботи”: вакцини від кору – гуманітарна допомога Угорщини для Закарпаття; життєве кредо – дарувати радість. Представники товариства Нойкирхен-Дункель-Штайн на Закарпатті; виставка картин словацької художниці Людмили Краусової-Лакомої у Словацькому консульстві в Ужгороді; Валентина Борка – викладачка яка вперше виклала свої думки у збірці віршів; фестиваль-конкурс стрілецької пісні у Хусті.

Перегляд

“Від суботи до суботи”/VID SUBOTI DO SUBOTI (18.03.17)

“Від суботи до суботи”/VID SUBOTI DO SUBOTI (18.03.17)

У програмі “Від суботи до суботи” ви побачите: візит мера міста Кошіце в Ужгороді; сторінки історії. Остарбайтери в Німеччині; презентація журналу «Отчий поріг» у рамках святкування Дня рідної мови; Міжнародний фестиваль вина у місті Берегово та художні твори Миколи Бурмек-Дюрі.

Перегляд

“Від суботи до суботи” (11.03.17)

“Від суботи до суботи” (11.03.17)

Міжнародний фестиваль вина відгуляли цими вихідними в Берегові. Вже в чотирнадцяте Винний лицарський орден святого Венцела організував свято, яке популяризує виноробні традиції краю та винну культуру Закарпаття; На Закарпатті існує близько ста підприємств та організацій, які створені жінками. Говоримо про це чи ні, але для них є важкою задачею тримати темпи з чоловіками, оскільки в сьогоднішні часи більш престижніше виглядая якщо керівником заводу або торгівельного підприємства є чоловік. Саме тому дами обєдналися й створили спілку підприємців жінок Закарпаття. Головною метою спілки є підтримка своїх організацій на ринку, саме цим забезпечити…

Перегляд

“Від суботи до суботи” (04.03.17)

“Від суботи до суботи” (04.03.17)

Детальніше про події з життя національних меншин Закарпаття в програмі від «Суботи до суботи»: Освіта за кордоном – основа можливостей Марамуреш та Закарпаття договір про співпрацю; День відкритих дверей у Берегівському інституті імені Ференца Ракоці; Нові народні костюми для фольклорного колективу «Ружічка» СЗОШ №4, м.Ужгород; Роми і Закарпатський народний хор .

Перегляд

“Від суботи до суботи” (25.02.17)

“Від суботи до суботи” (25.02.17)

У програмі “Від суботи до суботи” ви побачите: Міжнародний день рідної мови; Літературний конкурс Шалянський Матько в словацькій школі; Популяризація зимнього спорту – Федерація хокею Угорщини у місті Берегово; Незвичне втілення ідей сучасних митців Беати Кор та Віктора Мельничука; Фашінг – австрійська масляна.

Перегляд

“Від суботи до суботи” (18.02.17)

“Від суботи до суботи” (18.02.17)

У програмі “Від суботи до суботи” ви побачите: Продовження та перспективи співпраці. “Полум’я миру” на Закарпатті; Вручення паспортів громадянина України учням словацької школи в Ужгороді; 10 років гурту Кoкаш; Сакральне мистецтво у роботах іконописця Ромео Удря; Історія підготовки збірника “Співам співаночку.”

Перегляд

“Від суботи до суботи” (11.02.17)

“Від суботи до суботи” (11.02.17)

У програмі “Від суботи до суботи” ви побачите: Підсумки головування Словаччини в ЄС. Транскордонне співробітництво Закарпаття та Румунії Тиводар Легоцький і роми Закарпаття. Більше ніж традиції. Об”єднання німецьких студентів. 25 років Закарпатської угорської асоціації скаутів та багато іншого.

Перегляд