“Ставай пліч-о-пліч”. Серія відеороликів про Героїв 128 ОГПБ

“Ставай пліч-о-пліч”. Серія відеороликів про Героїв 128 ОГПБ

Телеканал «Тиса-1» спільно з 128-ою окремою гірсько-піхотною бригадою запускає в ефір серію соціальних роликів «Ставай пліч-о-пліч». Бійці 128-ої брали участь у боях на території Донецької та Луганської областей з 2014 року. Вважаємо, що краяни повинні знати своїх героїв-земляків в обличчя і бути вдячними за відданість бійців Закарпатського легіону.

Перегляд

Зі святом весни, дорогі жінки!

Зі святом весни, дорогі жінки!

“Зіниці твої виткані із подиву, в очах у тебе синьо і широко, але до губ твоїх лишається півподиху, до губ твоїх лишається півкроку. Грицько Чубай.   Любі жінки! Щиро і сердечно вітаємо вас із весняним святом – 8 березня! Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Перегляд

Трансляція з вшанування в Ужгороді Героїв Небесної Сотні (20.02.17)

Трансляція  з вшанування в Ужгороді Героїв Небесної Сотні  (20.02.17)

Сумну річницю відзначає Україна. В період з 18 до 21 лютого під час Євромайдану у Києві відбувалися криваві протистояння, результатом яких стали 82 жертви з обох боків барикад. Загалом під час протестів 2013-14 років загинуло 107 людей, яких згодом назвали «Небесною сотнею».

Перегляд