Вітаємо піснею Асаул Юлію

Вітаємо піснею Асаул Юлію

На порозі життя Юлії Павлівни Асаула із села Велика Кісниця, що на Вінничині, вже золотом виблискують її 50-т. У нашій програмі її поспішають привітати рідні люди – син Сергій із дружиною Наталею, внучка Настя та племінник Сергій із сім’єю.

Перегляд

Вітаємо піснею Ярослава Кополовця

Вітаємо піснею Ярослава Кополовця

Кінець тижня ознаменувався гарною подією в житті  чудової людини, найкращого керівника, професіонала своєї справи директора державного підприємства «Перечинський лісгосп» Ярослава Михайловича Кополовця, який приймав вітання з днем народження. Колеги вирішили продовжити для нього свято у нашій програмі.

Перегляд

Вітання піснею для Олега Майтка

Вітання піснею для Олега Майтка

Гарний, цілеспрямований, успішний…Таким є наступний винуватець торжества – Олег Ігорович Майтко із Хмельницького. 4 жовтня на його життєвому календарі заясніли 35-ть років.  Олега Ігоровича у нашій програмі ще раз щиро вітають його рідні та близькі – дружина Ірина, синочки Сашко та Дмитрик, мама з Італії, тато, тесть і теща, дві бабусі Ніни та бабуся Галя, дідусь Сергій та швагро Дмитро з сім’єю.

Перегляд

Вітаємо піснею Марію Сойму

Вітаємо піснею Марію Сойму

Вже другий рік поспіль родина не забуває привітати з днем народження дуже милу та приємну жінку, вдалого приватного підприємця Марію Василівну Сойму із села Лопухово на Тячівщині. На її життєвому календарі 3 жовтня з’явились  мудрі 65-ть. Чудову ювілярку сердечно віншують чоловік, син  Михайло з дружиною Галиною та внуками – Йосипом, Михайлом та Веронікою.

Перегляд

Вітаємо піснею Марію Кофель

Вітаємо піснею Марію Кофель

Радісно та урочисто в оселі Марії Михайлівни Кофель із мальовничого села Верховина Бистра на Березнянщині. Свою дорогу берегиню з 75-річним славним ювілеєм, який 24 вересня став на порозі її життя, вітає родина. А вона у винуватиці торжества – чималенька: дві доньки – Олена та Марія з сім΄ями, 6 внуків, 5 з яких уже звили свої родинні гнізда і порадували бабусю сімома правнуками. Карпатського довголіття та Божої благодаті на многії літа, шановна ювілярко!

Перегляд

Вітаємо піснею пані Катерину Прислупську

Вітаємо піснею пані Катерину Прислупську

  27 вересня красні 90-то  років завітали у її життя Катерини Михайлівни Прислупської із села Домашино на Березнянщині. З чудовою подією Катерину Михайлівну сердечно поздоровляють п΄ять доньок, зять Василь, 11 внуків, 15 правнуків  та маленька праправнучка Саша. Рідні схиляються у шанобливому поклоні перед своєю найдорожчою і найкращою у світі берегинею.  

Перегляд

Вітаємо піснею Ганну Лютянську

Вітаємо піснею Ганну Лютянську

Красний ювілей засяяв і на життєвому календарі Ганни Олексіївни Лютянської із села Волосянка на Великоберезнянщині. 28 вересня ця надзвичайно добра і мудра жінка відсвяткувала своє 90-річчя. Таку щасливу та багату роками і своєю родиною винуватицю торжества щиро вітають четверо дітей, четверо внуків та четверо правнуків.

Перегляд