Вітання піснею Коршинську Марину

Вітання піснею Коршинську Марину

Це привітання для своєї дорогої донечки Марини Михайлівни Коршинської із села Минай на  Ужгородщині, дарує її матуся. Саме вона найбільше хотіла зробити для ювілярки теледарунок, додавши до недавнього свята ще кілька приємних хвилин. Поліні Іванівні навіть не віриться, що на багатому життєвому календарі її доні засяяли дві п΄ятірки «55». Сьогодні Марину Михайлівну Коршинську вітають мама, чоловік, сини Іван та Ярослав з родинами, внуки Сашко та Нікіта, сестра Тетяна з родиною, колеги і платники податків.

Перегляд

Вітання піснею Михайла Лугош

Вітання піснею Михайла Лугош

З молитвою, вдячністю і любов’ю релігійна громада Української Православної Церкви Святопетропавловської церкви села Малий Березний Великоберезнянського району.

Перегляд

Вітання піснею Михайла Рошканюка

Вітання піснею Михайла Рошканюка

У Михайла Рошканюка нині подвійне свято – на порозі  світлий Великдень зустрівся з його 40-річчям. Тож можемо лише уявити, як гамірно і весело в його оселі. І вітань ювіляр теж без сумніву отримає багато. Адже за словами рідних дуже позитивний, добрий і веселий чоловік, успішний підприємець. Тут Михайлу можна навіть по-доброму позаздрити. Його дитяче захоплення  машинами переросло у справу його життя, якою він займається вже вісім років. Ось такого славного винуватця торжества нині вітають мама, дружина, донечка Даринка, сестри Василина та Марія зі своїми родинами.

Перегляд

Вітання піснею Владислава Цапика

Вітання піснею Владислава Цапика

Владиславу Йосиповичу Цапику, який завідує відділом  освіти, молоді та спорту Перечинської  райдержадміністрації. 20-го квітня його всі щиро вітали з днем народження та колеги вирішили продовжити свято для іменинника у нашій програмі. «Бути хорошим начальником дано не кожному, – написали вони у своєму поздоровленні,- але нашому колективу з Вами, Владиславе Йосиповичу, дуже пощастило! Адже треба мати справжній талант, щоб бути таким професіоналом своєї справи, як ви. Нині ми всім колективом ще раз вітаємо Вас з днем народження!

Перегляд

Вітання піснею Юрія Довбні

Вітання піснею Юрія Довбні

3-го  квітня на життєвому календарі Юрія Дмитровича Довбні з села Водиця на Рахівщині засяяли чудові 70-ть. Всі, хто його знає, стверджують, що це людина успішна та щаслива. І насамперед завдяки своїй вдачі. Вимогливий до себе і підлеглих, серйозний, поміркований, строгий і водночас добрий, щедрий на хороше слово та пораду, надзвичайно працьовитий. Чоловік ніколи в житті не образив нікого і першим завжди поспішав на допомогу. Тож недарма свого часу односельчани неодноразово обирали Юрія Дмитровича сільським головою, головою профспілки місцевого КСП. Ювіляр завжди встигав все: і на роботі, і вдома. Та й…

Перегляд

Вітання піснею для Білей Марії

Вітання піснею для Білей Марії

Красні 73-и зустріла і Марія Іванівна Білей із села Невицьке на Ужгородщині. За її плечима чимале трудове життя. Багато років іменинниця віддала роботі у сфері громадського харчування. Згодом працювала на тодішньому Ужгородському заводі побутової хімії, звідки й вийшла на пенсію. Але такі жінки, як Марія Іванівна, не знають спочинку і втоми, бо благополуччя родини – це для них святе. Таку позитивну берегиню сьогодні вітають чоловік Юрій, з яким винуватиця торжества прожила в любові і щасті 50 років, донька Люба і зять Тадеуш з Польщі, внук Юрій з дружиною Марією, правнуки…

Перегляд

Вітання для Крістінки Когут (02.04.17)

Вітання для Крістінки Когут (02.04.17)

«Дівчинка-перлинка» – ці слова дуже підходять для іменинниці Крістіни Когут із села Калини на Тячівщині. 27 березня їй виповнилось 6 рочків. Тітка Марія Дмитрівна з Хмельниччини зі своєю родиною просить привітати дівчинку. До неї долучаються також мама з татом, брат Павло і бабуся Аня. Рідні бажають Крістінці міцного здоров»я і щасливої, яскравої долі.

Перегляд