Вітання для Ганни Василівни Лемак

Вітання для Ганни Василівни Лемак

Вітання присвячується найкращій у світі дружині,  мамі та найбагатшій  у світі бабусі і прабабусі, невтомній бджілці – трудівниці Ганні Василівні Лемак із Новоселиці, що на Виноградівщині. 18 серпня на її такій нелегкій життєвій дорозі засяяли мудрі та красні 80-т. З цією чудовою подією славну ювілярку вітають чоловік, п΄ятеро дітей з родинами, внуки і правнуки, без перебільшення, з усіх куточків світу.

Перегляд

Вітання для Івана Васильовича Кузана

Вітання для Івана Васильовича Кузана

Гарні поетичні рядки дістає в подарунок Іван Васильович Кузан з Берегова, який 14-го серпня відсвяткував свій мудрий та славний 60-річний ювілей. Дорогого чоловіка, чудового батька та найкращого у світі дідуся з цією значною подією у житті вітають дружина Магдалина, донька Мар΄яна, зять Василь та  головні дідусеві скарби – онуки Іванко та Андрій.

Перегляд

Вітання для Атаманчука Дениса

Вітання для Атаманчука Дениса

13 серпня виповнилося 8  років Денису Атаманчуку з Вінниці. З цією гарною подією  Дениса від усього серця вітають тато й мама, дідусь Федір і бабуся Лєна із села Велика Кісниця, що на Вінничині, та тітка Лариса з доньками Іриною та Сашунею.

Перегляд

Вітання для Ганни Василівни Сидоряк

Вітання для Ганни Василівни Сидоряк

  Не кожну нашу програму ми розпочинаємо з такого красного і такого вагомого ювілею. Тож ми з великим задоволенням та повагою передаємо вітання рідних Ганні Василівні Сидоряк із Великого Бичкова, що на Рахівщині. Нині на її життєвому календарі засяяв навіть не золотом, а, швидше, платиною 90-річний ювілей. Нині з нагоди свята у нашій програмі її щиро вітають донька Маруся з чоловіком Василем, онучки Славка та Надійка, четверо правнуків – Миросик, Василько, Тарасик і Артемко, сестра Василина з родиною, племінник Іван із сім΄єю з Ужгорода.

Перегляд

Вітання для Руслани Гопак

Вітання для Руслани Гопак

Щасливої долі та щедрих благословінь від Всевишнього бажають Руслані Гопак  з Ужгорода,  коханий чоловік Віталій, двоє синочків Артур та Назар, тітка Марія із сім»єю, свекруха і свекор, шовгориня Наталія з чоловіком та синами Артемом і Романом. До них долучаються також батьки та брат ювілярки.

Перегляд

Вітання піснею для Іринки Рукас

Вітання піснею для Іринки Рукас

Це  привітання полине аж в Одесу, до справжньої юної української красуні з довгою косою Іринки Рукас, яка святкує день народження – дівчині виповнюється 21 рік. З цієї нагоди її вітає мама Лариса, сестричка Сашуня, тітка Ліда,дідусь Федір та бабуся Лена з Великої Кісниці та дядько Валентин з родиною із Вінниці.

Перегляд

Вітання піснею для Івана Івановича Мочара

Вітання піснею для Івана Івановича Мочара

8 серпня Іван Іванович Мочар із села Грушево на Тячівщині відсвяткував свій 56-й день народження. Нині, через нашу програму, яку іменинник побачить аж у Чехії, його ще раз вітають з днем народження його найдорожчі люди – дружина Маруся, доньки Неля і Таня, любі внуки Міша та Юра.

Перегляд