Вітання піснею для Вероніки Турянчик

Вітання піснею для Вероніки Турянчик

Ці слова подяки і любові адресовані берегині роду, дорогій неньці, любій бабусі та прабабусі Вероніці Василівні Турянчик із села Неліпино на Свалявщині. 11 травня вона відсвяткувала красних 80! Ювілярка щаслива і багата жінка. Вона виховала трьох чудових доньок, допомагала підняти на ноги шістьох внуків, а зараз тішиться-не натішиться стількома ж правнуками. Нині свої щирі віншування винуватиці торжества адресують доньки Сільвія, Маріанна та Аніта, два зяті Івани та Михайло, внуки Мирослав з дружиною Юлією, Євген з дружиною Оксаною, Юліанна з чоловіком Василем, Тарас, Владислава та Яник, шестеро правнуків – Маринка, Станіслав,…

Перегляд

Вітання піснею для Юрія Ковача

Вітання піснею для Юрія Ковача

Три речі, які повинен зробити справжній чоловік, відомі кожному –  посадити дерево, побудувати будинок і виростити сина. Наш сьогоднішній іменинник Юрій Федорович Ковач із  села Ботфалва на Ужгородщині виховав не лише сина, а й двох доньок. Разом з любою дружиною викохав сад і виноградник, а щодо оселі – не один будинок звів власними руками,  адже за професією він інженер-будівельник. Працьовитий, серйозний, добрий, чуйний – як таким не пишатися! Нині у родині велике свято – їхньому главі виповнюється 60-ть. Дорогий ювіляре, прийміть щирі вітання від дружини, сина Михайла та доньок Діани…

Перегляд

Вітання піснею для Дмитра Ковальчука

Вітання піснею для Дмитра Ковальчука

26 квітня, щирі віншування приймав Дмитро Юрійович Кравчук із села Чорна Тиса на Рахівщині. І нагода була пречудова. Його життєвий поріг переступив золотий ювілей. Свято знайшло продовження у нашій програмі. Доброго й коханого чоловіка, найдорожчого у світі люблячого батька вітають з 50 – річчям та передають низький уклін і слова любові дружина Ганна, син Дмитро, донька Мар»янка та вся родина.

Перегляд

Вітання піснею для Марії Булеци

Вітання піснею для Марії Булеци

29 квітня Марія Степанівна Булеца відсвяткувала свій день народження. Шановну іменинницю поздоровляють чоловік Василь, донька Мар»яна, син Василь з дружиною Любою, внуки Даня, Кирил, Сашко та Максим і віншують їй на кожен день лише всього доброго, легкого, світлого і радісного!

Перегляд

Вітання піснею для Ганни Павлик

Вітання піснею для  Ганни Павлик

26 квітня чудовий ювілей – 60 років, відсвяткувала дуже позитивна,  щира, мила та красива жінка – Ганна Іллівна Павлик із Чопа. Рідні нині хочуть висловити свою вдячність і шану за все, що для них зробила і робить їхня найдорожча у світі дружина, мама і бабуся. Тож, чоловік Василь, донька Мар»яна з зятем Віталієм, син Василь з невісткою Наталією, внуки Марина, Анатолій, Ніколєтта та Дмитрик від усього серця бажають Ганні Іллівні міцного здоров’я, щастя і добробуту, успіхів і здобутків у всіх справах.

Перегляд

Вітання піснею Коршинську Марину

Вітання піснею Коршинську Марину

Це привітання для своєї дорогої донечки Марини Михайлівни Коршинської із села Минай на  Ужгородщині, дарує її матуся. Саме вона найбільше хотіла зробити для ювілярки теледарунок, додавши до недавнього свята ще кілька приємних хвилин. Поліні Іванівні навіть не віриться, що на багатому життєвому календарі її доні засяяли дві п΄ятірки «55». Сьогодні Марину Михайлівну Коршинську вітають мама, чоловік, сини Іван та Ярослав з родинами, внуки Сашко та Нікіта, сестра Тетяна з родиною, колеги і платники податків.

Перегляд

Вітання піснею Михайла Лугош

Вітання піснею Михайла Лугош

З молитвою, вдячністю і любов’ю релігійна громада Української Православної Церкви Святопетропавловської церкви села Малий Березний Великоберезнянського району.

Перегляд