Вітання піснею для Тетяни Тоненчук

Вітання піснею для Тетяни Тоненчук

Наступне вітання полине вже знайомим маршрутом на Віниччину у село Велика Кісниця в оселю дуже гарної жінки Тетяни Микитівни Тоненчук, яка вчора святкувала свій 54-ий день народження. Її життя, мов та мозаїка, наповнене різними відтінками: веселими і сумними, пастельними і яскравими. Тож сьогодні найщиріші побажання щастя й добра, радості та неабияких життєвих гараздів надсилають Вам, дорога імениннице, сусіди Алла і дві Ліди,  Віталій Дмитрович та Іван.

Перегляд

Вітання піснею для Марії Калинич

Вітання піснею для Марії Калинич

Прекрасний золотий ювілей відзначила 23 червня Марія Степанівна Калинич із села Люта на Березнянщині. З цією чудовою подією у житті попросили привітати її найдорожчі люди – коханий чоловік Василь, донька Віталія з чоловіком Віталієм і син Іван з дружиною Яною.

Перегляд

Вітання з днем медика

Вітання з днем медика

Найголовніше в медицині – високе почуття відповідальності, професіоналізм, доброта і бажання допомогти іншим. У цій галузі немає випадкових людей і працюють тут найбільш чуйні люди, які на своєму посту вдень та вночі рятують здоров’я та життя пацієнтів,- вважають головний лікар центральна міської клінічної лікарні Іван Ілліч Курах та профспілковий  лідер закладу  Власта Миронівна Гук. Вони пишаються своїми працівниками і вдячні їм за відповідальність та сумлінне ставлення до роботи, за чуйні серця і бажання зростати професійно.

Перегляд

Вітання для Малеш Ольги Василівни

Вітання для Малеш Ольги Василівни

Це привітання для дуже хорошої, сонячної жінки Ольги Василівни Малеш з Ужгорода, яка 7 червня відсвяткувала чудовий  70-ий ювілей. Все життя жінка мала справу з цифрами, дебетом і кредитом, адже працювала бухгалтером у банківській сфері. Та це зовсім не вплинуло на  характер винуватиці торжества. Своє телевізійне вітання Вам, дорога ювілярко, надсилають доньки Оксана та Руслана із родинами, внучка Каріна з сім’єю, внучка Тетяна та правнучка Кіра. Нехай Господь благословляє Вас кожного дня в усіх справах і починаннях! Зі святом!

Перегляд