Прогноз погоди на 21 березня 2017 року

Прогноз погоди на 21 березня 2017 року

21 березня на Закарпатті хмарно, місцями невеликий дощ та мокрий сніг. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-5° тепла, вдень 9-14°, в горах місцями 3-8° тепла. В Ужгороді хмарно, без істотних опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 3-5°, вдень 12-14° тепла.

Перегляд

200 вантажівок на кордоні. Чому такі великі черги?

200 вантажівок на кордоні. Чому такі великі черги?

200 вантажівок стоять у черзі на митному посту «Ужгород».  Автомобілі накопичились через перекриття 18 березня траси міжнародного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин, закінчення у перевізників дозволів на проїзд дорогами Угорщини, а також більш прискіпливий огляд вантажівок працівниками митниці Словацької Республіки. У ДФС області просять взяти до уваги вказану інформацію та, за можливістю, планувати перетин митного кордону через інші пункти пропуску.

Перегляд

Утримання доріг за рахунок митниці?

Утримання доріг за рахунок митниці?

За три місяці 2017 року всі надходження від роботи митниці пішли у держбюджет – відрахувань на утримання доріг краю в рамках митного експерименту не має. Про це повідомили представники Закарпатські митниці ДФС під час  засідання профільної комісії з питань бюджету. На митниці працюють за фактичними показниками минулого року та очікують від уряду механізму  використання коштів з перевиконання  – на ремонт доріг.

Перегляд

Пікет ОДА проти незаконної вирубки лісів на Закарпатті

Пікет ОДА проти незаконної вирубки лісів на Закарпатті

Незаконна вирубка лісів – тема номер один для Закарпаття. Торік поліція краю зареєструвала понад 90 фактів  незаконної рубки, найбільше у Рахівському та Тячівському районах. Напередодні Міжнародного дня лісів молодь Закарпаття вийшла на площу Народну  аби  привернути увагу громадськості та обласних депутатів до  цієї проблеми.  Основна вимога припинити знищення карпатських лісів.

Перегляд

І знову крадіжки електроенергії на Закарпатті. Зафіксовано 63 випадки

І знову крадіжки електроенергії на Закарпатті. Зафіксовано 63 випадки

63 факти крадіжок електричної енергії зафіксували працівники «Закарпаттяобленерго» в період з 13 по 19 березня. Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ виявлено у Тячівському та Виноградівському районах. Порушники пошкоджували корпусИ лічильників та зривали пломби на засобах обліку. На підприємствах факти крадіжок виявлено у 9-ти районах, із яких найбільше у місті Ужгород. Також упродовж минулого тижня Комісії з розгляду актів про порушення Правил нарахувала штрафів на загальну суму 445 тисяч гривень.

Перегляд

Україна найменш щаслива країна в Європі?

Україна найменш щаслива країна в Європі?

Україна виявилася найменш щасливою країною в Європі. Про це свідчать дані рейтингу складеного за ініціативи ООН. Провели опитування з нагоди Міжнародного дня щастя, який відзначають 20 березня. Україна опинилася на 132-му місці. Найщасливішою країною в світі стала Норвегія. У п’ятірку лідерів також потрапили Данія, Ісландія, Швейцарія та Фінляндія. Серед чинників, які впливають на щастя, згідно з дослідженням авторів рейтингу: кількість здорових років життя, впевненість у підтримці рідних і близьких, свобода робити життєвий вибір, поширеність благодійності, розповсюдженість корупції та купівельна спроможність.

Перегляд