Знущанню над тваринами – ні!

Знущанню над тваринами – ні!

21 березня на Театральній площі в Ужгороді пройшла зоозахисна  акція  проти знущання над тваринами. Активісти вимагали  ухвалення  законопроекту  про посилення відповідальності  за жорстоке поводження з  братами нашими меншими. Схожі  мітинги відбулися у різних регіонах України, зокрема у Львові , Дніпрі та під Верховною Радою в Києві. Деталі у сюжеті.

Перегляд

Казка “Лисяче серце”. “Кольорові сни”

Казка “Лисяче серце”. “Кольорові сни”

Ведучі програми “Кольорові сни” Оленка та Людмила Іванівна розповідають малятам українську народну казку “Лисяче серце”.

Перегляд

Закарпатці сьогодні в різнокольорових шкарпетках

Закарпатці сьогодні в різнокольорових шкарпетках

21 березня – Всесвітній день людей з синдром Дауна. Батьки сонячних дітей пропонують долучитися до міжнародної акції LOTS OF SOCKS. Одягнувши різнокольорові шкарпетки, можна відчути себе не таким, як усі, і зрозуміти, що значить жити під пильним і часто недобрим поглядом оточуючих. Акція відбулася і в парламенті, деякі народні обранці до сесійної зали прийшли в різнокольорових шкарпетках. Долучилися і ужгородці, у соціальних мережах вони виставляють свої фото зі шкарпетками в підтримку людей з синдромом Дауна.

Перегляд

Закарпаття очікують інфраструктурні оновлення

Закарпаття очікують інфраструктурні оновлення

Децентралізація Укравтодору. На засіданні Ради регіонального розвитку міністр інфраструктури Володимир Омелян розказав, що вже восени розпочнеться передача автомобільних доріг загального користування під управління обласних адміністрацій. Так понад 120 тисяч кілометрів автошляхів місцевого значення утримуватимуться Областями, а на балансі автодору залишиться не більше 50 тисяч кілометрів доріг. Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про те, що на ремонт дорожнього покриття цьогоріч з різних джерел уряд може направити майже 35 мільярдів гривень.  А на Закарпаття очікують ще й інші  інфраструктурні оновлення.

Перегляд

128 ОГПБ. “Один з нас” (21.03.17)

128 ОГПБ. “Один з нас” (21.03.17)

Про мужніх та героїчних, молодих та досвідчених бійців 128 окремої гірсько-піхотної бригади. Нині бригада на ротації і після короткої відпустки почала посилену підготовку особового складу.

Перегляд

Колишні міліціонери вимагають перерахування пенсій

Колишні  міліціонери вимагають перерахування пенсій

В Ужгороді  мітингували  колишні  міліціонери.  Вони вимагають перерахування пенсій,  які не переглядалися з 2012 року.   На Закарпатті нараховується понад 4 тисячі пенсіонерів МВС.  21 березня  вони  зустрілись, аби обговорити шляхи вирішення проблеми.

Перегляд

Таксі Ужгорода і Калуша: хто кого?

Таксі Ужгорода і Калуша: хто кого?

Замовити таксі швидко і недорого. На сьогодні ця сфера громадських перевезень все ще в очікуванні реформ і нового закону. Проблем більш ніж достатньо – безпека, комфорт, ліцензування та тарифи. Напередодні міжнародного дня таксиста наші журналісти вирішили порівняти служби таксі Ужгорода та Калуша.

Перегляд