В. Гройсман про профтехосвіту. “Соціальний фактор” (05.04.17)

В. Гройсман про профтехосвіту. “Соціальний фактор” (05.04.17)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що ухвалення нового законодавства про професійно-технічну освіту сприятиме вдосконаленню та зміни системи таким чином, щоб вона продукувала висококваліфіковані кадри, потрібні для реального сектору економіки. Про це Глава Уряду заявив на конференції “Професійна освіта та підготовка робітничих кадрів: сприяння соціально-економічному та регіональному розвитку України”.

Перегляд

На Закрапатті проводять операцію “Мігрант”

На Закрапатті проводять операцію “Мігрант”

На Закарпатті, в рамках операції  “Мігрант”, виявили більше ста порушників міграційного законодавства. На сьогодні в краї постійно або тимчасово проживає майже чотири тисячі іноземців. За порушення правил перебування в Україні до адміністративної відповідальності притягнуто 62 іноземних громадян та 42 закарпатців, які запросили їх та надали житло. Сім осіб примусово повернуть до країн походження.

Перегляд

Абонплата за природній газ. Бути чи ні? “Бізнес клас” (05.04.17)

Абонплата за природній газ. Бути чи ні? “Бізнес клас” (05.04.17)

Дивіться у “Бізнес класі”: – Абонплата за природній газ. Бути чи ні? В цьому питання. – Свіжий курс валют. Все найцікавіше в нашій таблиці. – Черги на кордоні. Чи можливо їх роз регулювати. Наші журналісти спробували з’ясувати це питання.

Перегляд

Перетинати кордон буде важче

Перетинати кордон буде важче

У всіх без винятку громадян на кордоні будуть перевіряти документи на предмет підроблених, застарілих, утрачених, украдених, або таких, що втратили чинність. Папери звірятимуть з міжнародною електронною базою даних. До цього часу таку перевірку здійснювали лише вибірково. Відтепер детально оглядатимуть документи не лише громадян третіх країн, а й членів Шенгенської угоди. Подібні акції матимуть місце на кордонах Угорщини з Україною, Хорватією та Сербією.

Перегляд

Через підпали трави гинуть люди

Через підпали трави гинуть люди

Навесні через недбалість громадян закарпатським рятувальникам додається роботи. Люди починають масово спалювати суху траву та сміття, що, окрім колосальних збитків екосистемі, дуже часто призводить до пожеж. Їх на Закарпатті з початку року зафіксовано вже майже 400. Напередодні на Берегівщині через підпали на полях пошкоджено газопровід середнього тиску.  Вогонь знищує не лише сухостої, але і тварин та нерідко розповсюджується на будівлі та дерева. Рятувальники кажуть – частішають випадки коли полум’я забирає життя людей. Вкотре просять краян прислухатися до застережень.

Перегляд

Прогноз погоди на 6 квітня 2017 року

Прогноз погоди на 6 квітня 2017 року

6 квітня на Закарпатті хмарно, вночі невеликий дощ, вранці та вдень часом сильні дощі, в горах подекуди з мокрим снігом та снігом, місцями сильні зливи. На більшій частині території області грози. Вітер північний 7-12, під час грози шквалисте посилення 17-22 м/с. Температура повітря вночі 2-7° тепла, вдень 10-15°, в горах місцями 3-8° тепла. В Ужгороді хмарно, вночі невеликий дощ, вранці та вдень часом дощ, гроза. Вітер північний 7-12, під час грози шквалисте посилення 15-20 м/с. Температура повітря вночі 5-7°, вдень 12-14° тепла.

Перегляд