“Територія Творчості” Прем’єра вистави -“Круті віражі” (11. 04. 17)

“Територія Творчості”   Прем’єра   вистави -“Круті віражі” (11. 04. 17)

В Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв відбулася третя прем’єра малої сцени. «Круті віражі» – п’єсу сучасного французького драматурга Еріка Ассу – обрав для постановки режисер, заслужений артист України – Михайло Фіщенко не випадково, адже вона написана із реалій життя, а це в свою чергу- робить її ближчою глядачеві, правдивою, беж жодних прикрас. У головних ролях – заслужений артист України Степан Барабаш,та дебютантка театру – Дар’я Горшкова, випускниця Київського національного університету культури і мистецтв.

Перегляд

В Ужгороді зведуть пам’ятник загиблим учасникам АТО

В Ужгороді зведуть пам’ятник загиблим учасникам АТО

Проект  закарпатського скульптора  Василя Олашина став переможцем у конкурсі на спорудження пам’ятника загиблим учасникам АТО. У виборі ескізу брали участь і військові. Автор врахував їх поправки і вже незабаром на пагорбі слави в Ужгороді розпочнеться зведення меморіалу.

Перегляд

Про акторів та життя творчих людей. #Showroom (08.04.17)

Про акторів та життя творчих людей. #Showroom (08.04.17)

Програма #Showroom присвячена професії актора та життю творчих людей! Два заслужені артисти України Михайло Фіщенко та Степан Барабаш, а також дебютанка Дар’я Горшкова розкажуть про роботу в театрі та прем’єру вистави “Круті віражі”👏🏻👏🏻👏🏻 А ще ви побачите сюжет про надзвичайно цікаву модну подію, яка відбулась минулими вихідними в Ужгороді – Ukrainian Fashion Bazaar💗

Перегляд