Ексклюзивне інтерв’ю з Геннадієм Москалем. “Про головне” (13.04.17)

Ексклюзивне інтерв’ю з Геннадієм Москалем. “Про головне” (13.04.17)

У програмі “Про Головне” ексклюзивне інтерв’ю з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Про подвійне громадянство, боротьбу зі сміттям, перспективи ремонту доріг в 2017-му році та багато інших гарячих тем.

Перегляд

В Ужгороді презентували виборчу рефому

В Ужгороді презентували виборчу рефому

В Ужгороді громадянська мерЕжа «ОПОРА» презентувала проект «Виборча реформа #challenge». Експерти розповіли, що Рада Європи вимагає від України зміни виборчого законодавства. Та в українському парламенті ніяк не дійдуть згоди, – яким же має бути новий закон про вибори до рад усіх рівнів. Зараз на розгляд до  Верховної Ради внесено відразу 5 законопроектів, які мають регламентувати ці процеси. Зі свого боку, експерти «ОПОРИ» їздять по всій Україні та пояснюють, які зміни нагально потрібні суспільству. Напрацювання, вироблені під час дискусій в регіонах, будуть передані авторам законопроектів.

Перегляд

Ужгородські активісти пікетували Угорське консульство

Ужгородські активісти пікетували Угорське консульство

Вранці 13 квітня, до Генерального консульства Угорщини в Ужгороді прийшли представники організації “Україна соборна”. Дев’ятеро мітингувальників прагнули поспілкуватись з угорськими дипломатами. Які вимоги вони хотіли озвучити, чи вдалось їм це зробити та як відреагували представники країни-сусідки – дивіться в нашому сюжеті.

Перегляд

Все про виборчу реформу у програмі #Тиса_LIVE від 13.04.2017

Все про виборчу реформу у програмі  #Тиса_LIVE від 13.04.2017

Виборча реформа в дії. Неурядові організації в черговий раз закликають парламент до прискорення реформування виборчого законодавства. І проводять публічні дискусії в регіонах. Сьогодні представники громадянської мережі Опора на Закарпатті. Що пропонують до розгляду – дивіться в прямому ефірі #Тиса_LIVE сьогодні о 18.30.

Перегляд