Актриса обласного театру Оксана Карпович. “Мистецтво жити” (21.04.17)

Актриса обласного театру Оксана Карпович. “Мистецтво жити” (21.04.17)

“Місце зустрічі….театр” … Знайомтеся – талановита актриса Закарпатського обласного академічного державного українського музично-драматичного театру ім.Братів Шерегіїв – Оксана Карпович. Молода і вже талановита актриса зі Львова відразу, зігравши перші ролі у виставах на нашій сцені – зуміла своєю майстерністю підкорити серце закарпатського глядача….

Перегляд

Флешмоб сокоти сакури

Флешмоб сокоти сакури

В Ужгороді масово квітнуть сакури. Аби вберегти рожеву красу до  масштабного флешмобу  #cокоти сакури долучилися і школярі ужгородських шкіл № 8 та 12. Учні 3 та 4 класів, вивчали історію завезення сакур в Ужгород, дізнавалися цікаві факти про ці екзотичні дерева та правила поводження з ними.

Перегляд

Музика без кордонів

Музика без кордонів

Ужгороді  cтартував вп’ятий Міжнародний фестиваль “Музика без кордонів”. Цього разу закарпатських для меломанів склали насичену музичну програму. Першими гостями стали імениті учасники з Італії, які, власне, відкрили фестиваль. Це диригент Марко Де Просперіс та оперна співачка Георгіна фон Бенца. Закаратський академічний заслужений народний хор та симфонічний оркестр обласної філармонії разом з гостями фестивалю виконали арії італійських композиторів. Фестиваль Музика без кордонів триватиме до 30 квітня, по переду ще 4 масштабні концерти в яких виступлять провідні музичні колективи та солісти з України та з-за кордону.

Перегляд

Театральний Фестиваль

Театральний Фестиваль

Фестиваль камерного театрального мистецтва “Під цвітом сакури” стартував в Ужгороді.  Триватиме він до 26 квітня на малій сцені обласного театру. Перед відкриттям традиційно відбулася прес-конференція. Новий творчий проект театру представили директор Василь Марюхнич і художній керівник Василь Шершун.  Участь у фестивалі беруть провідні театральні колективи України.  Перший фестивальний день відкрили камерною виставою Вадима Лєванова «Піаніст» Київського академічного Молодого театру. Для колективу це дебют – адже виставу ще не грали на виїзді. Ужгород – перше місто після Києва – де актори презентують свій творчий доробок.

Перегляд

Вшанувати пам’ять загиблого бійця

Вшанувати пам’ять загиблого бійця

У Мукачеві відкрили меморіальну дошку 27-річному майданівцю, добровольцю Михайлу Покидченку. Боєць із позивним «Малий» загинув в бою від кулі снайпера 5 грудня минулого року в районі села Опитне Ясинуватського району на Донеччині. Дошку встановили в школі, де 9 років навчався Михайло. На її відкритті були рідні, знайомі та побратими «Малого». Вони згадують: хлопець завжди був веселим та життєрадісним, люблячим сином та батьком двох донечок, вірним другом та хоробрим воїном.

Перегляд

Фестиваль «Sakura Wine»

Фестиваль «Sakura Wine»

В «Совиному гнізді» розпочався  перший в Ужгороді фестиваль «Sakura Wine». Винороби проводитимуть презентацію та дегустацію своєї продукції. Представлені напої з найбільших виноробень західної України та Херсонської області.  На заході можна спробувати  вино Сакура Закарпаття, виготовлене з винограду врожаю 2015 року та розлите в пляшки обмеженою партією, а також витримані, марочні вина та напої з преміум-колекцій.

Перегляд