Яким має бути суспільний мовник. Про це в програмі #Тиса_LIVE (28.04.17)

Яким має бути суспільний мовник. Про це в програмі #Тиса_LIVE (28.04.17)

Більше 7 тисяч співробітників, понад 30 телеканалів, кілька всеукраїнських радіостанцій та “Укртелефільм”. Так нині виглядає структура Суспільного мовника. Вже третій рік його намагаються реформувати. Чи вдасться реформуати застарілу державну систему в нову – спитаємо в Світлани Остапи, заступника голови наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України

Перегляд

Всеукраїнські навчання з хореографії в Ужгороді

Всеукраїнські навчання з хореографії в Ужгороді

Хореографи зі Словаччини та шести областей України приїхали на Закарпаття, аби дізнатися про танцювальні традиції нашого краю.  На базі Ужгородського коледжу культури і мистецтв відбулися Всеукраїнські навчання з хореографії для викладачів шкіл естетичного виховання. У оновленому залі учасникам заходу демонстрували  танки, притаманні закарпатцям та національним меншинам, які проживають на теренах області – словакам, румунам, угорцям.

Перегляд

Голокост

Голокост

Згадати ще одну трагічну дату вітчизняної історії  сьогодні зібралися в Ужгороді науковці та дослідники з благодійного фонду «Українсько-єврейська зустріч».  73 роки тому нацисти розпочали масове знищення закарпатських євреїв.  Також історики презентували дві книги – «Бабин Яр –історія пам’яті» та «Євреї та українці».

Перегляд

Великодні забави

Великодні забави

«Великодні забави». Під такою назвою в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту  відбулося свято закарпатської культури. Свої виступи демонстрували вокальні та фольклорні колективи Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Усі охочі могли долучитися до розучування закарпатських етнотанців, а найменші відвідувачі – взяти участь у майстер-класі з писанкарства. Таке свято проходить вже другий рік поспіль. Організатори сподіються – воно стане традиційним.  

Перегляд

Журналістська етика

Журналістська етика

Питання журналістської етики в Україні досі невирішене і неврегульоване. Немає єдиного стандарту і норм діяльності представників мас-медіа. Найбільша проблема в тому, що журналісти-практики, бачать великий розрив між теорією, та реаліями своєї професії.  Чому так і як правильно діяти в наступному сюжеті

Перегляд

Нові правила дорожнього руху по колу

Нові правила  дорожнього руху по колу

В Україні вступив в силу закон, який змінює правила дорожнього руху по колу. На перехрестях, де організовано круговий рух, перевага надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу. Закон, який регулює це правило, опублікований 27 квітня в газеті “Голос України” і вступає в силу на другий день після опублікування. Аргументували нововведення тим, що на дорогах часто відсутня розмітка та знаки, а в кожному місті діє своє правило перетину перехресть з круговим рухом, що призводить до аварійності.  Нові правила не тільки спрощують організацію дорожнього руху, а й відповідають європейським нормам.

Перегляд