Дитяча токсикоманія: хто відповість за недитячі забави?

Дитяча токсикоманія: хто відповість за недитячі забави?

Діти без нагляду. У соціальні мережі потрапило відео з малолітними ромами, які на коліях біля  залізничного вокзалу в обласному центрі вдихали невідому речовину з пакетів. Користувачі соцмереж припустили, що речовина токсична. Наші журналісти спробували розібратися, хто в області має вирішувати проблему дитячої токсикоманії.

Перегляд

На Закарпаття повернеться спека

На Закарпаття повернеться спека

На Закарпаття повернеться спека. За повідомленням обласного гідрометеоцентру, 10-11 серпня на рівнинній частині території краю температура повітря знову зросте до 35-36° тепла. В обласному управлінні ДСНС закликають мешканців та гостей області бути особливо обережними під час поводження з вогнем у побуті.

Перегляд

На Синевирі проведуть традиційний етнофестиваль

На Синевирі проведуть традиційний етнофестиваль

Зірковим гостем цьогорічного етнофесту «На Синевир трембіти кличуть» буде  Руслана. В наступну суботу, 19 серпня, на Міжгірщині відбудеться традиційний обласний фестиваль. Фольклорно-етнографічне свято розгорнеться на березі високогірного озера Синевир. Гостям представлять закарпатські звичаї та обряди, ознайомлять з традиційним фольклором та місцевою самобутністю. У програмі — виставка-ярмарок виробів народних промислів, етнографічні експозиції та виступи найкращих фольклорних колективів Закарпаття. Фестиваль на березі озера Синевир є одним із наймасовіших на Закарпатті. У минулому році його відвідали майже 10 тисяч туристів.

Перегляд

Туристична руїна: коли відновлять замкові сходи в Ужгороді?

Туристична руїна: коли відновлять замкові сходи в Ужгороді?

Зняли покриття, розрили територію і залишили. Замкові сходи  в Ужгороді давно потребували  капітального ремонту, і нарешті на початку літа реконструкція розпочалася. Однак, після демонтажу, старих  сходів робота зупинилася. В чому проблема такої зупинки, та коли одну із туристичних родзинок Ужгорода все ж відновлять, дізнавались наші журналісти.

Перегляд

Коштом митниці продовжують ремонт закарпатських доріг

Коштом митниці продовжують ремонт закарпатських доріг

Ще майже одинадцять мільйонів гривень на ремонт закарпатських доріг. Надійшла перша частина липневого траншу від дорожнього експерименту. Ще практично стільки ж коштів має отримати область цього місяця від митниці. Нагадаємо, що в кінці грудня минулого, року Верховна Рада включила Закарпатську область в експеримент, який передбачає на ремонт автодоріг 50 відсотків коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниць. Таким чином з початку року на ремонтні роботи спрямували вже 192 мільйони гривень. Більше половини цих грошей уже освоєні, – зокрема, на трасу «Мукачево – Рогатин» та «Свалява – Довге – Липча».

Перегляд

Децентралізація на Закарпатті. Чому наша область плететься у хвості реформи? #Тиса_LIVE (08.08.17)

Децентралізація на Закарпатті. Чому наша область плететься у хвості реформи? #Тиса_LIVE  (08.08.17)

Ще у 2015 році в Україні почали говорити про процес об’єднання громад. Тоді це видавалося утопією. Зараз по всій країні активно як гриби після дощу з’являються ОТГ. А от на Закарпатті цей процес назвати надто активним не можна. Досі повноцінно створені та функціонують лише 5 громад.

Перегляд