В яких умовах тримають єнотів в оздоровчому комплексі на Берегівщині?

В яких умовах тримають єнотів в оздоровчому комплексі на Берегівщині?

Вода із пліснявою і неймовірний бруд! В мережі Фейсбук користувачі оприлюднили відео і фото, де зафіксовані умови тримання двох єнотів в одному з лікувально-оздоровчих комплексів Берегівщини. Малі клітки, бруд та миска води із брудною запліснявілою водою. Як стверджує автор публікації – він звернувся до охоронців із проханням замінити воду тваринам – але реакції не дочекався.  Це викликало неабияке обурення користувачів соцмереж. У оздоровчому комплексі переконують: про єнотів піклуються. А вода брудна, бо тварини всю отриману їжу вимочують та полощуть. У закладі, зі слів адміністратора, є спеціальні люди, що доглядають єнотів.

Перегляд

Закарпатці та Франківчани виготовляли фальшиві ID-картки

Закарпатці та Франківчани виготовляли фальшиві ID-картки

Служба безпеки України викрила групу мешканців Закараття та Івано-Франківщини, котрі виготовляли фальшиві документи для перетину кордону. Клієнтами горе-бізнесменів були люди, котрі втратили право на вїзд до країн ЄС за біометричними паспортами. Зловмисники виготовляли для замовників пакет підроблених документів про проживання в 30-ти кілометровій прикордонній  зоні на чужі прізвища. На підставі них робили фальшиві ID-картки. Згідно з міжурядовою угодою, мешканці 30-тикілометрової зони можуть вільно перетинати рух без перевірки відбитків. Одного із учасників групи затримали під час передачі замовнику готових документів в Івано-Франківську. У чоловіка знайшли 39 тисяч гривень – частину суми,…

Перегляд

Африканська чума продовжує вражати свиней на Закарпатті

Африканська чума продовжує вражати свиней на Закарпатті

Африканська чума продовжує вражати свиней на Закарпатті. Станом на 17 серпня зафіксовано 5 свійських тварин, в яких виявлено вірус чуми. Більше 150 вже знищено. Ветеринари зазначають, переносником цієї інфекції можуть бути дикі кабани. Як борються з африканською чумою та які заходи вже вжиті – дивіться у наступному сюжеті.

Перегляд

248 незаконних вирубок лісу зафіксованоа в області протягом півроку

248 незаконних вирубок лісу зафіксованоа в області протягом півроку

248 незаконних вирубок лісу зафіксованоа в області протягом півроку. Такі факти навів головний лісівник краю Валерій Мурга, який прозвітував про роботу лісового господарства у Закарпатській області. Розмір нанесеної шкоди близько 6-ти мільйонів гривень. Найбільше незаконних  рубок у Великоберезнянському, Тячівському, Перечинському та Рахівському районах. За самовільну рубку до дисциплінарної відповідальності притягнули 50 лісівників краю, з них троє – звільнені. Порушена кримінальна справа щодо “Хустського лісового господарства”. Тривають слідчі дії. Для спостережень у лісі встановлені понад сто камер відеоспостереження.  Вартість однієї – більше 3-х тисяч гривень.

Перегляд

Діти Сходу відвідали Закарпаття

Діти Сходу відвідали Закарпаття

20 дітей із Торецька Донецької області приїхали на відпочинок на Закарпаття. Усі витрати узяв на себе капелан Іван Ісаєвич з Виноградова. Вже протягом 3 років священик запрошує до себе дітлахів із прифронтової зони на оздоровлення. Більшість з них ніколи не виїжджали за межі своєї області. А нині вже побували на Буковелі, провели екскурсією в Ужгороді та в Мукачеві. Враження дітей, які вперше побували на Закарпатті знає Анастасія Соболєва.

Перегляд

В Середнянському замку завершилися розкопки

В Середнянському замку завершилися розкопки

Невідома історія. 17 серпня археологічна експедиція завершила роботу у Середнянському замку. Ексклюзивні монети, незвичні прикраси, кераміка та товарні пломби – основні знахідки студентів- археологів. Як розкриваються таємниці та спростовуються легенди – далі у сюжеті.

Перегляд