Посилено контроль за в’їздом в Україну та виїздом іноземців

Посилено контроль за  в’їздом в Україну та виїздом  іноземців

Посилено контроль за  в’їздом в Україну та виїздом  –  іноземців, у тому числі громадян Російської Федерації, та осіб без громадянства.  Відповідний указ підписав Президент Петро Порошенко. Уряду доручено також удосконалити законодавство стосовно порядку реєстрації місця проживання/перебування на території України громадян інших держав.  Згідно з Указом Кабінет міністрів має оновити перелік держав міграційного ризику, зокрема внести до нього Російську Федерацію. Протягом трьох місяців поблизу місць розташування контрольних пунктів в’їзду-виїзду мають зявитися центри надання адміністративних послуг.

Перегляд

Долю ужгородського аеропорту обговорять в Києві

Долю ужгородського аеропорту обговорять в Києві

Долю ужгородського аеропорту обговорять в Києві. 5 вересня в Державіаслужбі відбудуться багатосторонні технічні консультації з питань відновлення повноцінної роботи летовища. У спеціальній розширеній нараді візьмуть участь представники Державіаслужби України, Європейського агентства авіаційної безпеки, Цивільної авіації Словаччини, Украероруху та Закарпатської ОДА.

Перегляд

У Стужиці у Великоберезнянському районі теж відзначили День Знань

У Стужиці у Великоберезнянському районі теж відзначили День Знань

У перший клас – втрьох. У гірському селі Стужиця Великоберезнянського району, на кордоні трьох держав, сьогодні також відзначають день знань. Щоправда учнів тут небагато –  усього 68. І вперше за всю історію навчального закладу  – у перший клас прийняли лише трьох дітей.  Більше в репортажі  Мирослави Жабей.

Перегляд

Ужгородські школярі майже повністю забезпечені підручниками

Ужгородські школярі майже повністю забезпечені підручниками

Напередодні навчального року ужгородські школи та навчально-виховні комплекси забезпечили підручниками. Весь комплект необхідних примірників є для 6-х та 8-х класів. З першого по сьомий – в наявності 92 відсотки підручників. Уже найближчими днями до шкіл надійдуть посібники, яких не вистачає, тому батькам не варто хвилюватися.  Купувати навчальну літературу за власні кошти не  потрібно. Гроші на придбання підручників виділені з державного та міського бюджету.

Перегляд

Вчителям підвищили заробітні плати

Вчителям підвищили заробітні плати

З 1 вересня підвищуються посадові оклади педагогічних працівників всіх закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів. Заробітні плати освітян піднімуть  на 2 тарифні розряди.

Перегляд

Хустського підприємця викрали і викинули у лісі

Хустського підприємця викрали і викинули у лісі

Вивезли в ліс і відібрали 600 тисяч гривень. У Хусті озброєні чоловіки в масках напали на місцевого підприємця. Зловмисники  витягнули потерпілого з його та заштовхали в свій. Відібрали гроші та травматичний  пістолет. Через деякий час вони висадили підприємця в лісосмузі в Іршавському районі. Невдовзі потерпілого знайшли й звільнили працівники поліції. Розпочато кримінальні провадження  за статтями – розбійний напад та викрадення людини. Нападників розшукують, повідомили у прес-службі Нацполіції Закарпаття.

Перегляд