Пересічники. “Акценти” (10.09.17)

Пересічники. “Акценти” (10.09.17)

У програмі “Акценти” спробували розібратися в гучних заявах цього тижня, та варіантах того як буде вирішуватись питання пересічників в майбутньому.

Перегляд

Прогноз погоди на 11 вересня 2017 року

Прогноз погоди на 11 вересня 2017 року

Хмарно з проясненнями, без опадів. Вночі та вранці в гірських долинах місцями туман.Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 13-18°, у горах місцями 6-9° тепла, вдень 25-30°, у горах подекуди 17-22° тепла. По м. Ужгород хмарно з проясненнями, без опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 16-18°, вдень 28-30° тепла.

Перегляд

Вітання для Анни Андріївни Настич

Вітання для Анни Андріївни Настич

Це привітання полине у гірське Кострино на Великоберезнянщину,  де живе надзвичайно мудра і хороша жінка з великим, добрим серцем. У ньому вистачає місця і любові для всіх – Всевишнього, родини, односельчан.   За свої 79-ть, які Анна Андріївна Настич зустріне 12 вересня,  вона пережила чимало. Свої найщиріші побажання іменинниці адресують доньки Марія та Ірина, онучки Марина з чоловіком Іваном та Алла із чоловіком Юрієм,  маленьке сонечко – правнучка Вікторія. Божої ласки та охорони Вам, Анно Андріївно, на многії і благії літа!

Перегляд

Вітання для Тетяни Сергіївни Качур

Вітання для Тетяни Сергіївни Качур

Вітання для Тетяни Сергіївни Качур полине вже протореним шляхом аж на Вінничину в село Велика Кісниця. 9 вересня ця молода і гарна жінка відсвяткувала свій день народження. Тож нехай доля дарує зорепад любові, щастя, радості, здоров»я, успіхів і надії – бажають іменинниці чоловік Сергій, донечка Алінка, теща Алла, тесть Іван, бабуся Люба та тітка Ліда.

Перегляд

Вітання для Алінки Качур

Вітання для Алінки Качур

«Наш сонячний зайчик» – так ніжно називають Алінку Качур із  села Велика Кісниця, що на Вінничині, її рідні. 7-го вересня, дівчинка відсвяткувала свій сьомий день народження. Нині свою дорогу дівчинку-перлинку сердечно поздоровляють тато з мамою, бабуся Алла з дідусем Ванею, прабабуся Люба та тітка Ліда.

Перегляд

Вітання для Марії Павлівни Ісак

Вітання для Марії Павлівни Ісак

В одному з древніх висловлювань йдеться про те, що «справжні друзі, як зірки на небі. Навіть коли їх не видно, ти точно знаєш, що вони десь тут». Ця мудрість дуже пасує до наступного привітання для Марії Павлівни Ісак із  села Приборжавське на Іршавщині.  Саме 10 вересня  на її життєвій дорозі з’явилися чудові 60-т. Великої душевної та фізичної наснаги зичать Вам колишні одногрупники та друзі. Щастя й радості, міцного здоров»я і сімейної злагоди на многая і благая літ Вам, Маріє Павлівно!

Перегляд