Марш Національної єдності учасників АТО

Марш Національної єдності учасників АТО

Пані Тетяна, мати загиблого бійця АТО Давида Гамсахурдії з квітами в руках і болем у серці піднімається сходами до могили свого сина. Йде вона поруч з іншими учасниками маршу Національної єдності. Грузин за походженням хлопець став мешканцем Закарпаття у дворічному віці. Його сімя переїхала на нове місце проживання після збройного конфлікту в Абхазії. Хлопець добровільно пішов на фронт. 16 вересня Давид отримав осколкові поранення. Впродовж 24-рьох днів він перебував у комі. За цей час боєць переніс 6 складних операцій, але 8 жовтня серце героя зупинилося. Сьогодні, через рік після його…

Перегляд

Пам’ять захисників незалежності вшанували на Пагорбі Слави в Ужгороді

Пам’ять захисників незалежності вшанували на Пагорбі Слави в Ужгороді

На Закарпатті відзначають День захисника України. Пам’ять сучасних героїв, захисників незалежності та територіальної цілісності держави, вшанували на Пагорбі Слави в Ужгороді. Квіти до могил загиблих учасників АТО поклали представники обласної та місцевої влади, рідні, військовослужбовці, рідні та близькі загиблих бійців, священики, журналісти, парвоохоронці та всі небайдужі.

Перегляд

В Ужгороді підбили підсумки конкурсу з живопису «Срібний мольберт»

В Ужгороді підбили підсумки конкурсу з живопису «Срібний мольберт»

В Ужгороді підбили підсумки відкритого конкурсу студентських робіт з живопису «Срібний мольберт». 50 учасників із України, Угорщини, Польщі та Білорусії протягом шести днів змагались у трьох основних номінаціях: «Міський пейзаж», «Портрет» та «Імпровізація». Найкращих члени журі нагородили в атріумі Закарпатської ОДА. Розмиті контури, незвичні кольори та глибокий погляд з полотна. Так виглядає робота юного столичного художника Захара Шевчука, який цьогоріч взяв одне із трьох гран-прі та поїде до столиці музеїв Парижа.

Перегляд

В. Гошовський. “Русинська родина” (14.10.17)

В. Гошовський. “Русинська родина” (14.10.17)

В Ужгороді відбулась  конференція, присвячена 95-річчю від Дня народження видатного українського фольклориста, науковця-музикознавця, доктора філософії Празького університету Володимира Гошовського, в якій взяли участь науковці зі Словаччини, Угорщини  з Києва, Львова, де багато років пропрацював відомий вчений, а також з багатьох міст Закарпаття. Володимир Гошовський народився і виріс в Ужгороді. Глибокі знання фольклору і етнографії дозволили йому захистити докторську дисертацію та здобути звання професора Львівської консерваторії.

Перегляд