В санаторії “Малятко” на Ужгородщині провели навчання з пожежної безпеки

В санаторії “Малятко”  на  Ужгородщині провели навчання з пожежної безпеки

Сирени, спецавтомобілі та рятувальники у повному обмундируванні. В санаторії “Малятко”  на  Ужгородщині провели навчання з пожежної безпеки. ДСНС – ники гасили умовну пожежу в їдальні закладу. якими були результати боротьби з надуманим полум’ям дивіться в наступному сюжеті.

Перегляд

В Ужгородській спеціалізованій школі номер 5 встановили рекуператори

В Ужгородській спеціалізованій школі номер 5 встановили рекуператори

І в холод і в спеку – в комфортних умовах. В Ужгородській спеціалізованій школі номер 5 встановили рекуператори. Це вентиляційний пристрій, який допомагає підтримувати в приміщенні оптимальний температурний режим та зволожує повітря. Закупити та встановити їх вдалось завдяки громадському бюджету міста. Батько однієї з вихованок школи подав проект про забезпечення закладу такими теплообмінниками. На голосуванні його підтримали 80 людей.

Перегляд

Прогноз погоди на 20 жовтня 2017 року

Прогноз погоди на 20 жовтня 2017 року

20 жовтня на Закарпатті малохмарна суха погода. Вночі та вранці на більшій частині території області тумани. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі 3-8° тепла, вдень 15-20°, в горах місцями 9-14° тепла. Автошляхи: Без опадів. Вночі та вранці на більшій частині території області тумани. Видимість добра, в тумані 200-500, подекуди 50-100 м. В Ужгороді малохмарна суха погода. Вночі та вранці туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі 5-7°, вдень 17-19° тепла.  

Перегляд

Ранок на Тисі. Анонс на 20 жовтня 2017 року

Ранок на Тисі. Анонс  на 20 жовтня 2017 року

Вже завтра, 7-ої ранку, на Ваших екранах, програма «Ранок на Тисі». У рамках Всеукраїнського дня боротьби  із захворюванням на рак молочної залози до нас завітає Рима Конар – лікар-мамолог. І до всього, ми запитаєм у наших містян, чи знають вони хто такий лікар мамолог. Тож не пропустіть – все це для Вас, у прямому ефірі.

Перегляд