В Ужгороді запрацювали “розумні зупинки”

В Ужгороді запрацювали “розумні зупинки”

Електронні табло запрацювали на трьох маршрутних зупинках в Ужгороді. Дві з них розташовані на проспекті Свободи, одна на вулиці Минайській. Розташують табло ще на одній зупинці на площі Корятовича. Повністю вони ще не обладнані: обіцяних портів для підзарядки телефону та «тривожних» кнопок виклику на жодні зупинці немає. Коли вони зявляться та чи дотримуються водії розкладу руху. Наші журналісти розкажуть.

Перегляд

Федір Корятович

Федір Корятович

Найбільш легендарна постать закарпатського Середньовіччя – Федір Корятович – князь, що розбудував Мукачівський замок , заснував Свято – Миколаївський монастир, переміг велетенського змія і перехитрив чорта. Йому встановлено пам’ятник, його іменем називають площі і вулиці, присвячують фільми і монографії – про правду та міфи навколо імені Федора Корятовича дізнаємось у сьогоднішньому випуску незвіданого Закарпаття.

Перегляд

Розмитнення авто. Анонс #Тиса_LIVE (07.12.17)

Розмитнення авто. Анонс #Тиса_LIVE (07.12.17)

За даними ДФС в Україні перебуває близько 300 000 транспортних засобів на іноземній реєстрації. Так багато їх за рахунок того, що за кордоном авто коштують у рази дешевше. Сьогодні у програмі #Тиса_LIVE спробуємо з’ясувати чому українцям не вигідно розмитнювати свої автомобілі. Вмикайте нас о 18:30.

Перегляд