Вітання для Ніни Петрівни Стахурської

Вітання для Ніни Петрівни Стахурської

Святково і радісно нині у сім΄ї Ніни Петрівни Стахурської, що мешкає в селі Велика Кісниця, на Вінничині – жінка відзначає 68-ий день народження.   Привітати Вас, Ніно Петрівно, з нагоди гарного свята у нашій програмі вирішили син Петрусь та донька Світлана з родинами, Лідія Качур, Людмила Куфта, Галина ГалузІнська, а також всі близькі та знайомі.

Перегляд

Вітання для Марії Михайлівни Попович

Вітання для Марії Михайлівни Попович

24 грудня шановну Марії Михайлівни Попович із села Крива, що на Тячівщині, зі славним золотим ювілеєм від усього серця вітають мама, люблячий чоловік, донька Наталя з зятем Дем΄яном, внуки Соломійка та Дем΄янчик, а також син Іван, брат Михайло та сестра Василина з родинами.

Перегляд

Вітання для Олени Миколаївни Балаж

Вітання для Олени Миколаївни Балаж

20 грудня гарний 65-ий ювілей зустріла чудова жінка Олена Миколаївна Балаж із села Люта, на Великоберезнянщині.  А продовжуються вітання для винуватиці свята і музичним теледарунком –  любляча родина доклала усіх зусиль, аби цей ювілей запам’ятався надовго, і звернулася до нас із проханням привітати жінку у програмі. Найщиріші побажання добра, любові і краси вам, ювілярко, адресують донька Марія із чоловіком Миколою, син Михайло з дружиною Тетяною, онуки Ангеліна, Василь, Христина та Михайло.

Перегляд

Мирослава Лендьел у “Прямій мові” (24.12.17)

Мирослава Лендьел у  “Прямій мові” (24.12.17)

У “Прямій мові” Мирослава Лендьел, проректор УжНУз науково-педагогічної роботи про запровадження в УжНУ нової системи підготовки вчителів української для нацменшин.

Перегляд

Правда про життя: В очікуванні Різдва

Правда про життя: В очікуванні Різдва

В очікуванні особливого, благословенного, бажаного свята… Правда про життя: В очікуванні Різдва. Тиса-1. Студія Експеримент Гість: Василь Райчинець  

Перегляд