Ростислава Джумурат: «…Ранок на Тисі, став для мене моїм життям.”

ранок-11-7

Ростислава Джумурат: «…Ранок на Тисі, став для мене  моїм життям. тішуся, що маю таке творче, телевізійне дитя»

14997010_1783922715158926_1854194815_n

Сьогодні свій  день народження відзначають наші колеги  з програми «Ранок на Тисі». Нині, це потужна команда, молодих, амбітних та творчих особистостей. За горнятком чаю, спілкуємося  про творчі будні і не тільки з автором цього проекту, заслуженим журналістом України  Ростиславою Джумурат.

Ростиславо Богданівно,  для вас   ці роки, якими були?

За одинадцять років було багато цікавого. Першими ведучими нашої ранкової програми на той час були: Лівія Корлат та Олексій Уманський, Олександра Єремеєва та Максим Мельник, Олеся Добоні-Бітлян та Євген Тичина, Марія Ковач  та  Сергій Фомін. Пригадую, що важкувато воно все формувалося, але з часом, ми, як кажуть, набивали гулі не здавалися, а навпаки рухалися вперед,  от і святкуємо нині  свої іменини.1-ефір-Доброго-ранку-10-11-2005

Чи пам’ятаєте перший вихід в ефір ?

Звичайно, що пам’ятаю. Я його пригадую постійно. Він був такий перестрашений  і  лячний для нас.  Ведучі нові, погано орієнтувалися на камерах. Змушена була гасати по  всьому знімальному майданчику і показувати на яку камеру працювати, де саме загорається, отой червоний вогник. Адже ми стартували спочатку лише на вихідних, тоді програма мала назву «Доброго ранку Закарпаття!». Перші прямі ефіри вела я, та Максим Мельник.. Спочатку це були стресові ситуації, але з часом вони  зникли і ми вже набрали хороших обертів.  Мушу згадати колег, які допомагали у всьому.  Це  три Тетяни (посміхається. авт.) Вашаргелі, Ардо, Макисимова. Ірина Гармасій, Альона Стольц. Багато в чому підказували, допомагали, сприяли виходу кожної програми.

Не важко наповнювати програму, адже у будні ви щоденно маєте ранкову зустріч із глядачем? Адже це щоденний пошук гостей і не тільки

Ми намагаємося створювати програму так, щоб вона була цікава нашому телеглядачу. Вона має бути легкою, адже багато хто просинається під позивні «Ранку на Тисі». Наше завдання, подарувати людям настрій, зробити легким  робочий день. Дати той позитив, щоб глядач  отримав  зараяд бадьорості та енергії і з хорошим настроєм  став до роботи. Завдячуючи командній роботі, ми можемо дати той продукт, який прагнемо і отримуємо вдячність від  наших телеглядачів. Тішить і те, що нині в час розвитку цифрових технологій, ми опанували навички і монтажу, що  не лише журналістською роботою займаємося, а і режисерською.

15032596_1783922705158927_1221558583_n

Нині,  «Ранок на Тисі», рейтингова програма. Погодьтеся, що не кожен проект живе  стільки часу. Як вам вдається згуртувати всіх навколо себе.  Де секрет?

За час нашої роботи, через редакцію свій шлях пройшло понад  сорок ведучих. Ми своєрідна кузня хороших кадрів.  Багато перейшло працювати на  іншу роботу, але приємно, що починали  творити разом тут у стінах нашої телерадіокомпанії.

Чим для вас  стали , оці одинадцять років роботи над проектом?

Ти знаєш, це невід’ємна частина мого життя. Повір, що я кажу це щиро. Я зжилася, зрослася з цією програмою, з цими молодими людьми. Це наше спільне телевізійне дитя. Найважливіше у роботі – зібрати докупи все, створити хороші морально-психологічні умови. Для мене це основа з основ. Ну, і звичайно професіоналізм у роботі.

За одинадцять років, чи були такі випадки, що опускалися руки, чи були розчарування?Звичайно що були. Але мені Господь посилає таких людей, що є надійним фундаментом і кістяком у нашій подальшій роботі. Ми усі різні. У кожного свій характер. Завдяки мудрості та виваженості, вдавалося вийти з важких випробувань та ситуацій.

Як би ви продовжили   наступні слова. «Ранок на Тисі» для мене це…?

Це і надалі розвиток, пізнання всього нового, це наше життя. Я маю величезне задоволення від того, що програма , хоч і малими кроками, але розвивається.  Ми йдемо вперед.  Ми всі вдосконалюємося і розвиваємося. Тут немає випадкових людей. Журналістику слід любити і віддаватися ій на всі  сто відсотків.

Дякую за розмову. Вам бажаю нових здобутків. Легких  прямих ефірів. Хай буде усе в гаразді.

Дякую тобі

                       Розмовляв журналіст  Ростислав Бегеш

“Ранок на Тисі” святкує (фотоальбом)

Поділитися:
  •  
  •  
  •  

Схожі записи

Залишити коментар