Міський голова Ужгорода сьогодні звітуватиме в прямому ефірі телеканалу «Тиса-1»

Звіти_наживо

Прозорість, об’єктивність та неупередженість. За такими правилами вже сьогодні, 23 березня, о 19:20 у всіх регіонах України стартують #Звіти_наживо.

На телеканалі «Тиса-1» програма #Звіти_наживо відбуватиметься за участі міського голови Ужгорода Богдана Андріїва. Одночасно розмову транслюватиме радіостанція «Тиса ФМ». Запитання до мера редактори програми готують разом із громадою. Завчасно у соцмережах запустили кампанію #Запитай_Андріїва. Таким хештегом користувачі позначали питання до міського голови. Найцікавіші з них ведучі #Звіту_наживо поставлять Богданові Андріїву в ефірі.

Ремонти доріг у місті та стан інфраструктури, збереження пам’яток архітектурної спадщини, озеленення та комфорт життя в Ужгороді – це лише частина тем для сьогоднішньої програми. Глядачі «Тиси-1» і слухачі «Тиси ФМ» можуть запитати мера під час прямого ефіру телефоном (031) 261-61-91 або (095) 359 77 79 або у коментарях на сторінці онлайн-трансляції #Звітів_наживо у Фейсбуці.

«Суспільне створює умови об’єктивного і реального висвітлення роботи місцевої влади, – розповідає Євген Тичина, продюсер закарпатської філії Суспільного. – Більше не буде зручних запитань, вивчених і заздалегідь готових відповідей, як це було раніше. Громадяни мають законне право запитати в чиновників, чому частина їхніх обіцянок виконані, а частина – ні. У #Звітах_наживо посадовці відповідатимуть не лише на зручні запитання від громадян, експертів та журналістів, а й на незручні. Глядачі запитуватимуть гостя в прямому ефірі телефоном чи у соціальних мережах про все, що їх турбує. Закликаю мешканців Ужгорода, яким справді небайдужа якість життя у місті, долучатися до розмови».

Нагадаємо,  #Звіти_наживо – це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО.  У кожній області влада звітує у прямому ефірі регіональних телеканалів НСТУ. Формат програми – 52-хвилинне інтерактивне інтерв’ю. Теми програми змінюватимуться щомісяця, проте будуть однакові для всіх регіонів.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  

Схожі записи

Залишити коментар