Суспільний телеканал “Тиса-1” розпочинає транслювати нові програми та документальні фільми

Kultury

З 16 квітня у всіх філіях Суспільного змінилася сітка мовлення.

Цього тижня на телеканалі Суспільного “Тиса-1” – прем’єра кулінарно-літературного шоу “Енеїда”. Підготовка до нього зайняла кілька місяців. Команда Суспільного збирала традиційні рецепти у різних регіонах України. Перший показ програми у філіях заплановано на 21 квітня.

Ще однією новинкою для глядачів “Тиси-1” стане літературний проект просвітницького напрямку «Букоголіки». Він зорієнтований на молодіжну аудиторію.

Від понеділка, 16 квітня, “Тиса-1” вже транслює чотири цикли документальних фільмів про природу, традиції та культури світу.

Цикл «Таємниці підводного світу» розповідає глядачам про дива природи та морських істот.

Фільми з циклу «Неповторна природа» відкриють світ гейзерів, вулканів та скель.

В кулінарній екскурсії планетою – телепередачі «Смаки культур» – розкажуть про страви різних країн.

Документальний серіал «Незвичайні культури» покаже повсякденне життя віддалених від цивілізації народів, які зберегли свою ідентичність.

Основними програмами в ефірі телеканалу Закарпатської філії Суспільного “Тиса-1” залишаються три проекти: ранковий “Ранок на Тисі”, інформаційний “Вчасно” та вечірній “Тема дня”.

Також щомісяця на теле- та радіоканалах Суспільного звітують чиновники різного рангу в програмі “Звіти.Наживо”. Цього разу, 20 квітня, у прямому ефірі телеканалу “Тиса-1” звітуватиме директорка департаменту культури Закарпатської ОДА Оксана Бабунич. Глядачів запрошують долучатися до дискусії та публікувати свої запитання для чиновниці в соцмережах з хештегом #Запитай_Бабунич.

На телеканалі “Тиса-1” побільшає й дитячих програм. Щосуботи та щонеділі заплановано показ мультфільмів.

Окрім цього, зараз триває ІІІ етап пітчингів проектів регіональних філій Суспільного. У травні стартує виробництво власних спецпроектів у регіонах.

“Згідно з новою сіткою мовлення, що однакова для усіх філій, в ефірі “Тиси-1” побільшало програм просвітницького спрямування. Саме просвітництво – одна з базових цінностей Суспільного мовлення в Україні, як і рівновага, відкритість та незалежність. З нетерпінням очікуємо на результати пітчингів регіональних телепроектів. Адже після обрання переможців творчих конкурсів в ефірі “Тиси-1” з`явиться ще більше якісного контенту”, – розповідає продюсер Закарпатської філії Суспільного Євген Тичина.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  

Схожі записи

Залишити коментар