#Звіти_наживо: вже цієї п’ятниці почуємо про готовність дитячих таборів на Закарпатті до літнього сезону

zakarpatska-filia

18 травня в прямому ефірі телеканалу “Тиса-1” відбудеться звіт директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Михайла Петрішки. 

zakarpatska-filia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Основними питаннями, які обговорюватимуть у студії, стануть фінансові звіти, пожежна безпека в дитячих таборах, укомплектованість дитячих таборів кадрами (яка кількість дітей припадає на кожного вихователя табору). Окрім цього, ведучі Суспільного поцікавляться санітарним станом та інспекцією пляжів відпочинку включно з тестуванням води, а також з’ясують, які заходи вживають для запобігання харчовим отруєнням.

Якщо вам є що запитати, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Петрішку. Ведучі озвучать найцікавіші запитання у прямому ефірі! Якщо протягом ефіру у вас виникне додаткове питання – поставте його, зателефонувавши (0312) 61-61-91 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора). Ведучі озвучать ваше питання у прямому ефірі!

“У процесі підготовки до цих звітів, регіональні команди суспільно-політичного мовлення виявили, що залежно від області, обов’язки з організації відпочинку дітей і молоді розподілені між управліннями нерівномірно. Саме тому, цього разу по всій Україні звітуватимуть очільники різних департаментів. Приємним є той момент, що формат програми вже не лякає представників влади і вони йдуть на ефіри з готовністю до конструктивної критики і з метою налагодити якісний двосторонній діалог із місцевою громадою”, — зауважила Марія Фрей, виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення Суспільного по роботі з регіональними філіями.

Команда UA: Суспільне мовлення та Громадський рух “Чесно” | Civic movement “Chesno” продовжує всеукраїнський медіа-проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

“Українці зможуть поставити чиновникам свого міста чи області прямі запитання, де саме і як можуть відпочити їхні дітлахи, що саме зроблено для того, аби ніколи і ніде не повторилась одеська трагедія 2017 року. Закликаємо глядачів цікавитись і перевіряти роботу департаментів влади свого регіону”, — підкреслила Віта Думанська, керівниця проекту #Звіти_наживо від Руху ЧЕСНО.

Дивіться #Звіти_наживо 18 травня о 19:20 на телеканалі “Тиса-1”

Поділитися:
  •  
  •  
  •  

Схожі записи

Залишити коментар