Організацію літнього відпочинку обговорили у програмі #Звіти_наживо

tysa

 

Минулої п’ятниці, 18 травня, в ефірі телеканалу Тиса-1 вийшов третій випуск проекту #Звіти_наживо. Цього разу звіт був присвячений відпочинку і оздоровленню дітей та молоді. На запитання у студії Закарпатського суспільного мовника відповідав директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Михайло Петрішка.

tysa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Експерти й глядачі цікавилися, чи можна вважати відпочинок у літньому таборі оздоровленням, наскільки табори відповідають вимогам безпеки, а також які кошти закладено на оздоровлення при школах і скільки в середньому коштують путівки в табір.

Михайло Петрішка розповів про дитячу оздоровчу програму на 2018-2021 роки і повідомив, що на початку наступного тижня буде опубліковано перелік літніх таборів для дітей, з якими укладено договори про надання послуг з оздоровлення за рахунок обласного бюджету.

Окрім цього, він зазначив, що через фінансові труднощі вдасться оздоровити тільки третину дітей пільгових категорій від загальної кількості претендентів та 40-45% дітей шкільного віку. Михайло Петрішка наголосив, що в 10 регіонах із 13 немає пришкільних таборів через відсутність відповідних рішень райдержадміністрацій, а санаторії є лише у 4 районах із 13 через брак матеріально-технічної бази. Середня вартість путівки до дитячого табору на території Закарпатської області становить від 5 до 8 тисяч гривень.

Також, за словами Михайла Петрішки, Закарпатська ОДА планує продовжувати співпрацю з іншими областями України, щоб організувати відпочинок для мешканців цих областей.

Повний випуск програми дивіться тут – https://www.facebook.com/1277880072329475/videos/1719448251505986/

Нагадаємо, що команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю в прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

Червень – ремонт доріг

Липень – голови ОТГ, мери малих міст

Серпень – реформа освіти

Вересень – медична реформа

Жовтень – початок опалювального сезону

Листопад – бюджети міст

Грудень – звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  

Схожі записи

Залишити коментар