«Своя земля»: Суспільне запускає новий проект на Закарпатті

svoya_zemlya_600-400

На Закарпатській філії Суспільного 3 серпня стартує новий проект — «Своя земля». Це програма про те, чого можна досягти, якщо об’єднатись із своїми сусідами та загалом громадами.

svoya_zemlya_600-400

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зараз дуже не вистачає саме позитивних прикладів змін, що відбуваються в країні, — вважає продюсер Закарпатської філії Суспільного Євген Тичина. — Таких прикладів насправді є багато, і частина з них буде відображена у нашому новому проекті. Мені дуже сподобався матеріал, який ми вже відзняли. Для зйомок ми використовували потужну технічну складову, тож і глядач зможе оцінити нову якість контенту в ефірі телеканалу Закарпатської філії Суспільного”.

Команда Суспільного переконана, що подібні програми допоможуть глядачам по-новому поглянути на проекти, які діють на території філій, про які багато-хто чув, але не мав змоги досконало з’ясувати, у чому ж вони полягають.   

Зокрема керівник проекту “Своя земля” у Закарпатській філії Суспільного Михайло Данканич поділився своїми переживаннями перед початком роботи над проектом: “Приступаючи до вибору тем на Закарпатті, ми вважали, що через певні аспекти, зокрема й ментальні, буде досить складно знайти достатньо прикладів об’єднань людей. Проте, ми отримали реальні приклади соціальних, бізнесових, туристичних та багатьох інших проектів. Тому ми впевнені, що цей проект дасть можливість закарпатцям переглянути свої підходи до вирішення проблем та шляхи досягнення успіхів”.  

uz7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Над зйомками проекту працюють 5 регіонів: Полтавська, Харківська, Кіровоградська, Херсонська та Закарпатська філії НСТУ. Загалом планується відзняти 50 серій про історії успіхів та викликів людей, котрих об’єднала спільна мета.

Виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення Марія Фрей підкреслила, що цей проект є важливим і дуже очікуваним кроком у збільшенні власного контенту регіональних філій Суспільного.

“Для нас особливо важливо, що це перший регіональний грантовий проект, який пройшов усі етапи пітчингів: від захисту ідеї з генеральними продюсерами напрямів до персональних консультацій з усіма відповідними департаментами. Ми дуже сподіваємось, що цей тривалий процес допоміг нам якнайкраще підготувати програму для нашої аудиторії. Тому дуже чекаємо на відгуки і рекомендації глядачів”, — сказала Марія Фрей.

Хронометраж кожної серії – 13 хвилин. Цей формат дозволить транслювати випуски “Своєї землі” і на телеканалах Суспільного, і на сторінках філій у соцмережах. Усі випуски виходитимуть щоп’ятниці о 18:45 в ефірі каналів Лтава, UA: ХАРКІВ, Кіровоград та Cкіфія та о 20:25 на телеканалі Тиса-1. Повтори програм транслюватимуться щосереди о 16:45 та щонеділі о 9:35. Регіони було обрано за критеріями темпу децентралізаційних процесів та спроможності філій суспільного мовлення.

Проект «Своя земля» виробляється Суспільним за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Фінансову підтримку забезпечує Програма «ULEAD з Європою» – програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (www.ulead.org.ua) .

uz6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це перший проект у якості керівника для Олександри Свердлової. «У проекті співпрацює 5 регіональних мовників, мене надихає залученість продюсерів і продюсерок філій, які спільно з командами проектів вибрали цікаві і близькі глядачам теми. Коли переглядаю список тем з нетерпінням очікую побачити готові програми», — говорить Олександра, менеджерка суспільно-політичного мовлення.

Програма «ULEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

U-LEAD logo wth support

Поділитися:
  •  
  •  
  •  

Схожі записи

Залишити коментар