На конкурсі обрано менеджерів Закарпатської і Херсонської філій Суспільного

b5265c44feb32db782d8d84c1964ecf9

Правління ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” завершило співбесіди з кандидатами, що взяли участь у відкритому конкурсі на посади менеджерів трьох регіональних філій компанії, де конкурс не відбувся раніше.

За результатами цього конкурсу менеджерами регіональних дирекцій Суспільного стали:

“Закарпатська регіональна дирекція” – Мирослав Поляковський,
“Херсонська регіональна дирекція “Скіфія” – Оксана Шило.

Мирослав Поляковський з 2005 року працює на різних посадах на телеканалі та радіо Закарпатської філії (тоді ОДТРК), займався розвитком проекту “Студія Експеримент”. Має вищу освіту за напрямом соціологія, правознавство, а також ступінь магістра державної служби.

12 червня 2018 року був призначений тимчасовим виконувачем обов’язків менеджера філії. На цій посаді пан Мирослав реалізував перехід телеканалу “Тиса-1” на формат мовлення 16х9, впровадив систему електронного документообігу IDoc, налагоджував співпрацю із рекламними агенствами і провайдерами програмної послуги, перевів послуги на аутсорс.

01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“В Закарпатській філії працює чудова команда фахівців. Маю за честь приєднатися до неї. Разом ми будемо працювати не лише над поточними завданнями, але й на черзі реалізація проекту грантової угоди”, – сказав новообраний менеджер Закарпатської філії Суспільного Мирослав Поляковський.

Оксана Шило з 1998 року працювала на Луганскій ОДТРК, яка потім стала складовою частиною філії Суспільного UA: ДОНБАС. За час роботи на ТРК пані Шило пройшла кар’єрний шлях від ведучої до головного продюсера. Оксана Шило має гарний досвід управління творчим колективом.

У 2018 році була призначена т. в. о. менеджера Херсонської філії Суспільного.

02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“У цьому році Херсонська філія як і все НСТУ проводить масштабну і складну реформу за двома складовими – контентною та адміністративною. Всі зміни відбуваються з колосальною динамікою, – сказала новообрана менеджерка Херсонської філії Суспільного Оксана Шило. – З початку року на філії ми провели значну оптимізацію штату та приміщень, додатково уклали договори з оренди рухомого та нерухомого майна, змінили систему надання деяких послуг, а саме здійснили аутсорсинг клініку, охорони, перевезення працівників та знімальних груп, професійного телевізійного гримування, запустили вижен-радіостудію з живою трансляцією на Facebook, впровадили нову технологію по надходженню рекламних коштів та багато чого. Зараз в адміністративному секторі виконуємо головну задачу – переходимо на міжнародні стандарти фінансової звітності”.

Загалом у конкурсному відборі 18 вересня – 1 жовтня було отримано 8 заявок:

  • “Закарпатська регіональна дирекція” – 3 кандидати
  • “Миколаївська регіональна дирекція” – 1 кандидат
  • “Херсонська регіональна дирекція “Скіфія” – 4 кандидати.

Із новообраними менеджерами філій підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені. Для Миколаївської філії, де обрати менеджера не вдалося, незабаром буде оголошено додатковий конкурс.

Нагадаємо, вперше в історії компанії керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам.

За підсумками відбору з листопада 2017 року у більшості регіонів уже обрані менеджери та продюсери. У тих регіонах, де конкурс не відбувся, призначили тимчасових виконувачів обов’язки. Саме для цих філій було оголошено повторний конкурс.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  

Схожі записи

Залишити коментар