Ранок на Тисі

Програма для усієї родини

Щодня з 7.00 до 10.00 ми піднімаємо важливі соціальні, психологічні, історичні теми, які цікаві людям різного віку

У 2005-му році в ефір телеканалу "Тиса-1" вийшов перший випуск програми "Доброго ранку, Закарпаття!" Шеф-редактором проекту стала Ростислава Джумурат. Колектив однодумців розробив концепцію двогодинного ранкового телемарафону у прямому ефірі. Відтоді прямий ранковий ефір почав набирати обертів і уже впродовж 10 років, міняючи стиль, формат і склад ведучих, залишається одним із найуспішніших проектів філії НТКУ «Закарпатська регіональна дирекція».

Про рейтинг програми "Ранок на Тисі" сьогодні говорить реакція глядачів, ряд відзнак, зокрема премія ім. Гренджі-Донського присуджена програмі у 2008-му році, та бажання інших обласних телерадіокомпаній співпрацювати із творчим колективом редакції «Ранок на Тисі».

Рубрика «Як правильно?»

Завдяки рубриці «Як правильно?» від «Ранку на Тисі» глядачам набагато легше боротися з головним ворогом українських мовців – суржиком. Щоразу ведуча сюжетів - доцент кафедри української мови УжНУ Вероніка Баньої, наводить приклади типових помилок у нашому мовленні, а найголовніше легко і доступно пояснює як їх виправити. Саме тут протягом двох хвилин Ви зможете отримати цінні підказки, які стануть в нагоді упродовж усього життя.

НАША КОМАНДА

Ростислава-Джумурат

Ростислава ДЖУМУРАТ

керівник проекту

Антонiна-Кобаль

Антоніна КОБАЛЬ

завідувач редакції

Богдана-Цьока

Богдана ЦЬОКА

заступник завідувача редакції

Максим-МощакМаксим МОЩАК

ведучий, редактор

Iванна-Стець

Іванна СТЕЦЬ

ведуча, редактор

Свiтлана-Гапак

Світлана ГАПАК

режисер

Данiiл-Самсонов

Данііл САМСОНОВ

режисер, ведучий

Зосімова

Євгенія ЗОСІМОВА

монтажер

 

3

 

Леся-Вихованець

Леся ВИХОВАНЕЦЬ

адміністратор

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •