Ранок на Тисі

Програма для усієї родини

Щодня з 7.00 до 10.00 ми піднімаємо важливі соціальні, психологічні, історичні теми, які цікаві людям різного віку

У 2005-му році в ефір телеканалу "Тиса-1" вийшов перший випуск програми "Доброго ранку, Закарпаття!" Шеф-редактором проекту стала Ростислава Джумурат. Колектив однодумців розробив концепцію двогодинного ранкового телемарафону у прямому ефірі. Відтоді прямий ранковий ефір почав набирати обертів і уже впродовж 10 років, міняючи стиль, формат і склад ведучих, залишається одним із найуспішніших проектів філії НТКУ «Закарпатська регіональна дирекція».

Про рейтинг програми "Ранок на Тисі" сьогодні говорить реакція глядачів, ряд відзнак, зокрема премія ім. Гренджі-Донського присуджена програмі у 2008-му році, та бажання інших обласних телерадіокомпаній співпрацювати із творчим колективом редакції «Ранок на Тисі».

Рубрика «Як правильно?»

Завдяки рубриці «Як правильно?» від «Ранку на Тисі» глядачам набагато легше боротися з головним ворогом українських мовців – суржиком. Щоразу ведуча сюжетів - доцент кафедри української мови УжНУ Вероніка Баньої, наводить приклади типових помилок у нашому мовленні, а найголовніше легко і доступно пояснює як їх виправити. Саме тут протягом двох хвилин Ви зможете отримати цінні підказки, які стануть в нагоді упродовж усього життя.

Рубрика «Знай наших!»

«Ранок на Тисі» запрошує до унікальної скарбниці спогадів про Закарпаття. Раритетні зйомки нашого краю, ціна яких «на вагу золота» збереглися саме тут. Герої нашого сюжету понад усе знають ціну якісним відеоматеріалам, а тому намагаються зафіксувати їх вже у сучасному телевізійному архіві. Хто це такі – дізнавайтесь з рубрики «Знай наших!»

НАША КОМАНДА

Ростислава-Джумурат

Ростислава ДЖУМУРАТ

керівник проекту

Антонiна-Кобаль

Антоніна КОБАЛЬ

завідувач редакції

Богдана-Цьока

Богдана ЦЬОКА

заступник завідувача редакції

Максим-МощакМаксим МОЩАК

ведучий, редактор

Iванна-Стець

Іванна СТЕЦЬ

ведуча, редактор

Свiтлана-Гапак

Світлана ГАПАК

режисер

Данiiл-Самсонов

Данііл САМСОНОВ

режисер, ведучий

Зосімова

Євгенія ЗОСІМОВА

монтажер

 

3

 

Леся-Вихованець

Леся ВИХОВАНЕЦЬ

адміністратор

Поділитися:
  •  
  •  
  •