Редакція інформаційних програм

НАША КОМАНДА

Наталія Гузєєва

заступник завідувача

Центр керування випусками новин і супутніх програм.   Саме Наталка перетворює фрагменти творчого хаосу журналістів на цілісну гармонійну телевізійну картину, яку редакція інформації пропонує глядачам. 

Kuruc

Мирослава Куруц

ведуча 

Саме вона веде глядачів у світ наших новин. Для цього постійно вдосконалюється, адже завжди ставиться до аудиторії з великою повагою. Відповідальність та професіоналізм — основні риси Мирослави. Тому  перед кожним виходом в ефір прискіпливо перевіряє наголоси в словах та логіку в текстах.

Неля Янчук

редактор

Найдосвідченіший, не дивлячись на юний вік, журналіст редакції.  Для неї підходять всі префікси «най»: найживіші прямі включення, найскладніші зйомки, найемоційніше ведення та найоригінальніше прощання у новинах — це все Неля Янчук!

Gobi

Габріелла Фізер

режисер

Творче кредо — якість, швидкість, завзятість, а все разом — майстерність. Завжди допоможе фаховими порадами. У випадку ж бракованої зйомки - гроза для операторів!  

БулецаНаталія Булеца

сурдопереклад

левін

Костянтин Левін

завідувач редакції

 На сьогодні єдиний чоловік у колективі. З перемінним успіхом намагається зрозуміти нюанси жіночо-журналістської психіки.  В результаті - повністю відповідає за кожне слово редакторів в ефірі.

Наталія Качмар

старший редактор

Старший з великої літери, оскільки вже працювала в редакції в ті часи, коли більшість нинішніх працівників редакції журналістів ще вчилися в школі. Після перерви на виконання головного завдання жінки — сьогодні Наталія виховує двох дітей — повернулася на телебачення.

Діана Фуско

редактор

Дівчина-блискавка. Нескінчений запас енергії разом із рішучістю та завзяттям з верхом компенсують нестачу досвіду.  Її покликання— допомагати людям, її мета - захист усіх знедолених, її гасло: «Де конфлікт — там на зйомці маю бути я!»

алла-1Алла Авраменко

режисер

Людина - оптиміст. Кожен ранок починається з її усмішки, незважаючи на всі проблеми реального життя. Улюблені слова для редакції: «Вийшли вчасно. Хронометраж — за тематичним планом.»

Вікторія-Баляля-режисер-монтажу

Вікторія Баляля

інженер монтажу

Вероніка Мороз

редактор,

яка обожнює подорожі. За рік роботи на студії об’їздила Закарпаття від Рахова до Нижніх Воріт. Синевир, Хустський замок, парк «Ужанський» - куди тільки не ступала маленька нога мандрівної журналістки. Будьте певні — вона прийде і до вас!

Марія Лукей

редактор

Щиро вважає, що внутрішній світ людини набагато цікавіший за зовнішнє середовище. Помічає найменші деталі у певній ситуації чи в поведінці окремої людини, аналізує їх, згодом напише заповнений фразеологізмами текст і... Пташка в клітці — сюжет готовий!

Турок

Валерія Турок

ведуча

У минулому житті точно була вінценосною особою з аристократичним ставленням до навколишнього світу.  Вишукані тексти, витончене ведення, прискіпливий аналіз кожного слова та наголосу — усі риси дівчини High Society вже є. Ще б пам’ятала про ввічливість королів!

Буракова

Тетяна Буракова

режисер

Гордість і мудрість редакції. Професіонал з великої літери. Слова похвали від неї рівноцінні золотим медалям  Олімпійських Ігор. Любить дарувати колегам радість — створює для них унікальні веселі відеопривітання.

Сергій Костів

інженер монтажу

Поділитися:
  •  
  •  
  •