Найкраща програма і сюжет тижня

Щовівторка керівники усіх редакцій підбиваючи підсумки роботи спільно обирають найкраще відео минулого тижня. Спеціальні відзнаки отримують творчі колективи програми та відеосюжету новин за нестандартний підхід у висвітленні теми, актуальність, оперативність та об’єктивність. За словами журналістів, таке публічне визнання та «здорова» конкуренція серед колег – стимулює та спонукає до пошуку цікавих тем і більш фахового підходу у підготовці програм та сюжетів. Вручення відзнак започатковане з травня 2016 року.

“Невигадані історїї Ужгорода” Тетяни Літераті. “Територія творчості” (16.12.17)

Наслідки паводку в селі Вільхівка на Іршавщині. Спеціальний репортаж

Село Вільхівка Іршавського району вже другий день поспіль частково відрізане від решти світу. Спершу його затопила річка Боржава, а потім в’їзди та виїзди перекрили місцеві мешканці.
Саме Вільхівка стала головним осередком паводку цими вихідними. В суботу там був підтоплений 221 будинок, тобто більше чверті усіх господарств, які затоплювало на Закарпатті. В окремих оселях вода піднялася над підлогою на півметра і більше. Уже сьогодні деяким людям дозволили повернутися додому, проте залишатися на ніч у таких умовах не можна.
Як розгорталася надзвичайна ситуація у Вільхівці та що зроблено для її подолання – у спеціальному репортажі телеканалу “Тиса-1”.

Автор:

 

Ольга Заєць

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оператор:

Роман Війгеш

Роман Війгеш

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Режисер: 

 НАТАЛІЯ ТРОНЬ

Наталія Гедеш-Тронь

 

 

 

 

 

Автори:  

 Діана Фуско

 

 Мороз

Вероніка Мороз

Оператори:

 

Андрій Гісем

Шквара

Любомир Шквара

 

 

 

Режисери:

 

 Вікторія Баляля

Сергій Костів

 

 

Від автора

Виявляється,  що Ужгород ще повністю не вивчений. Старовинне місто над Ужем, а точніше його будівлі та архітектура – приховують у собі багато незвіданих історій про тих людей, які жили в Ужгороді більш ніж сто років тому та творили його історичне обличчя. Саме про це і розповідає  нова книга закарпатської журналістки Тетяни  Літераті  «Ужгород. Невигадані історії». Презентація видання відбулася у неформальній атмосфері, в одній із історичних, а нині – мистецькій кав’ярні Ужгорода. Редакційна група програми «Територія творчості» поспілкувалася із авторкою книги і пропонує переглянути відео репортаж з події.

Негода, як і новини - не має вихідних. Вчергове наша редакція працювала в режимі нон-стоп, аби зібрати всю найактуальнішу інформацію про паводок на Закарпатті. Нам було важливо не просто оперативно розказати про завдану негодою шкоду, а й попередити закарпатців, яким ще загрожувала нищівна стихія. Ми побували там, де вода завдала найбільших збитків та поспілкувалися з постраждалими людьми.

Залишити коментар