Краща програма і сюжет тижня

Щовівторка керівники усіх редакцій підбиваючи підсумки роботи спільно обирають краще відео минулого тижня. Спеціальні відзнаки отримують творчі колективи програми та відеосюжету новин за нестандартний підхід у висвітленні теми, актуальність, оперативність та об’єктивність. За словами журналістів, таке публічне визнання та «здорова» конкуренція серед колег – стимулює та спонукає до пошуку цікавих тем і більш фахового підходу у підготовці програм та сюжетів. Вручення відзнак започатковане з травня 2016 року.

Народний артист України Богдан Бенюк у програмі “Z-Muse” (17.06.17)

Гостем програми “Z-Muse” став блискучий український актор, народний артист України,  вистави та фільми якого ми переглядаємо з величезним задоволенням –  Бенюк Богдан Михайлович.

Знову перешкоджання журналістській діяльності. І знову на автостанції “Ужгород-1”

Знову перешкоджання журналістській діяльності. І знову на автостанції “Ужгород-1” . Там журналістам забороняють проводити будь-які зйомки та висвітлювати інформацію про роботу автостанції. Останній випадок – вже восьмий, стався 2 червня зі знімальною групою 21-каналу. Якої позиції дотримується керівництво “Закарпатавтотрансу”, чи знають правоохоронці про можливе перешкоджання роботі журналістам – у наступному сюжеті.

Автор: 

 

Маріанна Сухолова

 

 

Оператор:

 

Володимир Дуда 

 

Режисер: 

Альона Стольц

Редактор:

Вітання зі святами. Ольга Заєць

Ольга Заєць

 

Автор: 

Діана Фуско

Оператори:

Іван Шимко

2

Валерій  Міхліченко

Режисер:

Мар'яна Уманська

 

Від автора

Гостем програми Z-Muse став блискучий український актор театру та кіно, народний артист України,  Бенюк Богдан Михайлович.

Зйомки програми відбувалися у Мукачівському замку «Паланок». Творчий колектив щоразу запрошує до спілкування відомих діячів культури та мистецтва України. Зустріч з Богданом Бенюком – не стала виключенням!

 

Ну і знову тема перешкоджання журналістській діяльності на часі. І щонайважливіше - знову на автостанції Ужгород-1. Рік тому я стала свідком того як журналістам не дозволяють проводити там зйомки. А територія є загального користування. І крім того ще й ображають. Ще тоді я викликала поліцію на місце події. Проте вже цього року інцидент трапився з колегами з 21 каналу. Найбільше мене обурив той факт, що у поліції не зафіксовано жодного випадку про це. А випадків як з`ясувалось було безліч. Тому хотілося показати проблему глибше. Підсумок - поліція не робить нічого аби надалі такого не було. Чи вийшло чи ні - судіть самі.

Залишити коментар