Краща програма і сюжет тижня

Щовівторка керівники усіх редакцій підбиваючи підсумки роботи спільно обирають краще відео минулого тижня. Спеціальні відзнаки отримують творчі колективи програми та відеосюжету новин за нестандартний підхід у висвітленні теми, актуальність, оперативність та об’єктивність. За словами журналістів, таке публічне визнання та «здорова» конкуренція серед колег – стимулює та спонукає до пошуку цікавих тем і більш фахового підходу у підготовці програм та сюжетів. Вручення відзнак започатковане з травня 2016 року.

Мода та модні тенденції. “Я знаю!” (23.04.17)

Чи є різниця між манекенами та манекенницями? Що таке світшот та кардиган? ДольчеГабанна: це одна особистість, чи двоє різних людей? І що не так з одягом ведучої?.. Все це набагато більше у програмі “Я Знаю: Мода та модні теденції”.

Що робити аби в холоди вберегти врожай

Закарпаття – край, що славиться не тільки туристичними принадами, але й розвиненим агропромисловим комплексом. Звідси ранні овочі постачаються на ринки майже усієї України. Та цьогорічна весна може залишити українців без горОдини, а закарпатських фермерів без прибутку. Чи справді такий страшний квітневий холод, як його описують дізнавався Роман Сов’як.

Автор: 
Діана Сідун-Сович

Оператори:
Юрій Купор
Тетяна Плотнікова

Пензлик
Режисер: 

Маріанна Пензлик


Автор: 
Роман Сов'як


Оператор:
Вадим Свида 


Режисер
Тетяна Буракова

Від автора

Сучасний світ моди дуже мінливий! Модні тенденції змінюють одна іншу… Як не загубитсь у цьому різномаїтті краси одягу та аксесуарів?.. Чи є різниця між манекенами та манекенницями?.. Що таке світшот та кардиган?.. ДольчеГабанна: це одна особистість, чи двоє різних людей? Та й зрештою, що не так з одягом ведучої?.. Мода очима дитини – особлива! Яка саме, в програмі: "Я Знаю: Мода та модні теденції"…

Минулого тижня Україну накрило циклоном. Майже всі регіони засипало снігом, температури опустилися нижче нуля. Для квітня ця температура не дивина, проте від такого перепаду могли б постраждати сотні дрібних фермерів по всій країні та Закарпатті зокрема. Тоді й виникла ідея дізнатися у експертів, як вберегти хоча б частину ранньої городини. Ми з колегами дізналися цю інформацію для себе і узагальнену передали нашим глядачам. Сподіваюся, цей сюжет таки був корисним для нашої аудиторії.

Залишити коментар