Краща програма і сюжет тижня

Щовівторка керівники усіх редакцій підбиваючи підсумки роботи спільно обирають краще відео минулого тижня. Спеціальні відзнаки отримують творчі колективи програми та відеосюжету новин за нестандартний підхід у висвітленні теми, актуальність, оперативність та об’єктивність. За словами журналістів, таке публічне визнання та «здорова» конкуренція серед колег – стимулює та спонукає до пошуку цікавих тем і більш фахового підходу у підготовці програм та сюжетів. Вручення відзнак започатковане з травня 2016 року.

Діти для дітей. “Дитяча година”

Наша редакція створює програми за принципом «Діти для дітей». Саме тому у програмі «Дивосвіт» ми показали захід, який організували юні вихованці екоцентру до Всесвітнього дня лісу. Майстер-клас з пейп – арту малята могли побачити у програмі «Більше ніж хобі», а в «Школі сміливих рішень» ми спробували власноруч виготовити іграшку хендгам, вивчати англійську в мережі, побували на заході присвяченому Тарасу Григоровичу Шевченку та святі весни в дитячому садочку №31 м.Ужгорода.

Історія закарпатського добровольця “Мисливця”

14 березня в Україні вперше відзначають День добровольця. З початком антитерористичної операції сотні учасників Революції Гідності з барикад Майдану рушили на Донбас боронити соборність України. У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України. Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, журналісти стали ідеологічною основою нової української армії. Сьогодні ми розкажемо історію закарпатського добровольця, який своїм прикладом і самопожертвою нині надихає тисячі людей. Мирослав Мисла, уродженець Іршавщини, історик, послідовник карпатських січовиків загинув 2 жовтня 2016 року з іменем Батьківщини на вустах!

Автори: 
Людмила Бокій

Аліна Стружак

Уляна Демчук

Кристина Балінт

Оператори:
Роман Вийгеш

Володимир Дуда

Вадим Свида


Режисер
Альона Стольц


Автор
Анастасія Соболєва


Оператор
Іван Шимко


Режисер
Мар'яна Уманська

Від автора

Створюючи програми такої тематики важливо залишатися дитиною в душі,саме в цьому таємниця успіху наших програм. Тільки ми можемо забути про все на світі спостерігаючи казку в дитячому садку, чотири рази ліпити хендгам «аби колір вдався», знаходити нові цікаві майстер класи для наших глядачів та годинами вивчати й пізнавати природу рідного краю, аби діти хоч трохи відійшли від екранів комп’ютера.

Робити матеріал про Героїв нашого часу, особливо для мене, і поважна і відповідальна місія. А тим паче про такого добровольця, як Мирослав Мисла. Йому було лише 24. Та за цей вік Мирослав Мисла, родом із Закарпаття встиг стати справжнім ідеологом нової української армії. Історик за фахом, воїн за покликом серця. Мирослав з перших днів став учасником Революції Гідності. Одним з перших пішов на фронт. Хочеться, щоб післясмак від сюжету був, не сумний, а викликав гордість за наших хлопців, чоловіків, героїв.

Залишити коментар