Найкраща програма і сюжет тижня

Щовівторка керівники усіх редакцій підбиваючи підсумки роботи спільно обирають найкраще відео минулого тижня. Спеціальні відзнаки отримують творчі колективи програми та відеосюжету новин за нестандартний підхід у висвітленні теми, актуальність, оперативність та об’єктивність. За словами журналістів, таке публічне визнання та «здорова» конкуренція серед колег – стимулює та спонукає до пошуку цікавих тем і більш фахового підходу у підготовці програм та сюжетів. Вручення відзнак започатковане з травня 2016 року.

Арт Антонян у програмі “Ранок на Тисі” (11.08.17)

Талановита людина талановита у всьому, в цьому ще раз переконуємося запросивши Арта Антоняна. Цікава ранкова бесіда стимулює та надихає творити!

Нова стара історія. Археологічна експедиція в Середнянському замку спростовує легенди

У Середнянському замку розпочала роботу археологічна експедиція. Викладачі та студенти Ужгородського національного університету в прямому сенсі розкопують давню історію середньовічного укріплення. Його звикли називати замком тамплієрів. Однак, чи справді фортецю заснував всесвітньовідомий орден, чи його історія пов’язана із зовсім іншими постатями – дивіться у нашому сюжеті.

Автори: 

 Даниїл Самсонов

Антонiна-Кобаль

Антоніна Кобаль

 

 

 

 

 

Оператор: 

 

 

 

Режисер: 

 Леся-Вихованець

Леся Вихованець

 

 

 

 

 

Автор: 

 Вероніка Мороз

Оператор:

Любомир Шквара

Режисер:

Алла Авраменко

 

Від автора

Безумовно, багато чинників створюють гарну атмосферу в ефірі «Ранку на Тисі». Один з найголовніших – це люди, які потрапляють до нього. У кількох десятках хвилин їм доводиться поділитися тим, що проживають багато років. Звісно, ми не могли проґавити  можливість провести інтерв’ю з людино, яка є співавтором доленосної для України пісні «1944», а тим паче, що в минулому він наш колега – ведучий прямих ефірів «Ранку на Тисі» Арт Антонян.

 
Торкнутись невідомих сторінок історії. Розкрити давні таємниці вкриті пилом віків. Спростувати міфи та розказати справжню історію. Подібні матеріали цікаві не тільки глядачу. Наша знімальна група, опинившись на розкопках також почерпнула для себе багато цінної нової інформації. Сподіваємось перегляд сюжету буде не менш захопливим, ніж наша робота над його підготовкою.

 

Залишити коментар