Найкраща програма і сюжет тижня

Щовівторка керівники усіх редакцій підбиваючи підсумки роботи спільно обирають найкраще відео минулого тижня. Спеціальні відзнаки отримують творчі колективи програми та відеосюжету новин за нестандартний підхід у висвітленні теми, актуальність, оперативність та об’єктивність. За словами журналістів, таке публічне визнання та «здорова» конкуренція серед колег – стимулює та спонукає до пошуку цікавих тем і більш фахового підходу у підготовці програм та сюжетів. Вручення відзнак започатковане з травня 2016 року.

Виставка сучасного мистецтва “Прощавай слово”. “Територія творчості” (09.12.17)

В с.Н.Ворота освітяни й медики вийшли на протест через невиплату зарплати

На Воловеччині в с.Н.Ворота біля адмінпосту поліції, що на трасі Чоп-Київ,  освітяни й медики вийшли на протест через невиплату зарплати. Вимагають вжити  негайних заходів щодо погашення заборгованості.

Автор:

 

Ольга Заєць

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оператор:

Роман Війгеш

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Режисер: 

 

Наталія Гедеш-Тронь

 

 

 

 

 

Автор:  

 Мирослава Жабей

 

Оператор:

Валерій Міхліченко

 

 

 

Режисер:

 Тетяна Буракова

 

 

Від автора

Сучасне мистецтво Закарпаття - це молоді та креативні автори, роботи яких з успіхом можуть презентуватися і на міжнародних виставках. Це висновки мистенцтвознавців, художників та всіх відвідувачів виставки сучасного закарпатського мистецтва " Прощавай слово", що відбулася в Ужгороді. Редакційний склад програми "Територія творчості" - побував на арт-події, тож , приємного перегляду.

Проблема заборгованості заробітньої плати технічним працівникам освітньої галузі та медичного обслуговування у всіх районах Закарпаття уже четвертий місяць стоїть гостро. І на неї звернути увагу було неможливо. Коли дізналися, що у селі Нижні Ворота на міжнародній трасі Кив-Чоп техпрацівники влаштовують мирний мітинг, вирішили висвітлити його. В резльтаті, у Воловецькому районі заборгованість освітянам почали виплачувати.

Залишити коментар