Поточний тиждень

Понеділок, 14 серпня

00.00 Т/с «Таксі» 51, 52с.
00.25 Русинська родина
00.55 Дзеркала часу
01.20 Обмінні програми
03.25 Музична мозаїка
05.10 Д/ф «1000 днів для планети»
06.00 Гімн України
06.05 А чому? (Вінниця)
06.30 Мультики
07.00 Вчасно
07.10 Ранок на Тисі
08.00 Вчасно
08.10 Ранок на Тисі
09.00 Д/ф «1000 днів для планети»
09.50 Візерунок дня (Німеччина)
10.00 Вчасно
10.10 Ранок на Тисі
11.00 Вчасно
11.10 Ранок на Тисі
12.00 Пряма мова
12.05 Одкровення
12.30 А чому? (Вінниця)
13.00 Вчасно
13.15 Погода
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Новини (угорською мовою)
13.40 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
13.55 Пряма мова
14.00 Удосвіта (Вінниця)
14.26 Вивчаємо англійську разом. 1 сезон (Суми)
14.55 Пряма мова
15.00 Русинська родина
15.30 Акценти
16.00 Вчасно
16.15 Погода
16.20 Шовкова косиця
16.35 Календар знаменних дат
16.45 Знай наших (Дніпро)
16.55 Літературний монолог
17.00 Горизонт (угорською мовою)
17.40 Ласкаво просимо (німецькою мовою)
18.00 Новини (угорською мовою)
18.05 Пряма мова
18.15 Візерунок дня (Німеччина)
18.25 Соціальний фактор
18.30 Вечірній ефір #Тиса_Live
19.00 Вчасно
19.20 Погода
19.25 Спорт-тайм
19.55 Один з нас
20.21 Стоп корупції (Київ)
20.45 Кольорові сни
21.05 Психолог і я
21.20 Незвідане Закарпаття
21.50 Літературний монолог
22.00 Вчасно
22.20 Погода
22.25 Вечірній ефір #Тиса_Live
22.55 Соціальний фактор
23.00 Остання барикада (Київ)

Вівторок, 15 серпня

00.00 Гімн України
00.02 Вчасно
00.25 Горизонт
01.05 Ласкаво просимо
01.25 Обмінні програми
02.30 Музична мозаїка
03.00 Вчасно
03.20 Обмінні програми
04.10 Музична мозаїка
05.10 Д/ф «1000 днів для планети»
06.00 Гімн України
06.05 А чому? (Вінниця)
06.30 Мультики
07.00 Вчасно
07.10 Ранок на Тисі
08.00 Вчасно
08.10 Ранок на Тисі
09.00 Д/ф «1000 днів для планети»
09.50 Візерунок дня (Німеччина)
10.00 Вчасно
10.10 Ранок на Тисі
11.00 Вчасно
11.10 Ранок на Тисі
12.00 Пряма мова
12.05 Дивосвіт
12.20 А чому? (Вінниця)
12.46 Мультик
13.00 Вчасно
13.15 Погода
13.25 Без коментарів
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Новини (угорською мовою)
13.40 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
13.55 Пряма мова
14.00 Абетка здоров’я (Дніпро)
14.26 Вивчаємо англійську разом. 1 сезон (Суми)
14.55 Пряма мова
15.00 Романо джівіпен
15.20 Зупинись і здивуйся (Полтава)
15.30 Я знаю
16.00 Вчасно
16.15 Погода
16.20 Дивосвіт
16.35 Календар знаменних дат
16.45 Твоя справа (Миколаїв)
16.55 Літературний монолог
17.00 Фаребна дуга (словацькою мовою)
17.30 Румунський телекур’єр
18.00 Новини (угорською мовою)
18.05 Пряма мова
18.15 Візерунок дня (Німеччина)
18.25 Соціальний фактор
18.30 Вечірній ефір #Тиса_Live
19.00 Вчасно
19.20 Погода
19.25 Час футболу
20.45 Кольорові сни
21.05 Територія творчості
21.15 Один з нас
21.50 Літературний монолог
22.00 Вчасно
22.20 Погода
22.25 Вечірній ефір #Тиса_Live
22.55 Соціальний фактор
23.00 Завтра. Сьогодні (Німеччина)
23.26 Молодіжний мікс (Вінниця)
23.56 Музична мозаїка

Середа, 16 серпня

00.00 Гімн України
00.02 Вчасно
00.25 Фаребна дуга
00.55 Румунський телекур’єр
01.25 Обмінні програми
02.15 Музична мозаїка
03.00 Вчасно
03.20 Обмінні програми
04.00 Музична мозаїка
05.10 Д/ф «1000 днів для планети»
06.00 Гімн України
06.05 А чому? (Вінниця)
06.30 Мультики
07.00 Вчасно
07.10 Ранок на Тисі
08.00 Вчасно
08.10 Ранок на Тисі
09.00 Д/ф «1000 днів для планети»
09.50 Візерунок дня (Німеччина)
10.00 Вчасно
10.10 Ранок на Тисі
11.00 Вчасно
11.10 Ранок на Тисі
12.00 Пряма мова
12.05 Школа сміливих рішень
12.20 А чому? (Вінниця)
12.46 Мультик
13.00 Вчасно
13.15 Погода
13.25 Без коментарів
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Новини (угорською мовою)
13.40 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
13.55 Пряма мова
14.00 Діловий ритм (Черкаси)
14.26 Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми)
14.55 Пряма мова
15.00 Дзеркала часу
15.30 Сам собі господар
16.00 Вчасно
16.15 Погода
16.20 Школа сміливих рішень
16.35 Календар знаменних дат
16.45 Актуально (румунською)
16.55 Літературний монолог
17.00 На власні очі (німецькою мовою)
17.20 Точка зору (угорською мовою)
18.00 Новини (угорською мовою)
18.05 Пряма мова
18.15 Візерунок дня (Німеччина)
18.25 Соціальний фактор
18.30 Вечірній ефір: #Тиса_Live
19.00 Вчасно
19.20 Погода
19.25 Артпростір+
19.52 Завтра. Сьогодні (Німеччина)
20.20 Актуально (румунською мовою)
20.30 Бізнес-клас
20.45 Кольорові сни
21.05 Персона
21.20 Спорт-тайм
21.50 Літературний монолог
22.00 Вчасно
22.20 Погода
22.25 Вечірній ефір: #Тиса_Live
22.55 Соціальний фактор
23.00 Євромакс (Німеччина)
23.26 Ти молодий (Полтава)
23.52 Музична мозаїка

Четвер, 17 серпня

00.00 Гімн України
00.02 Вчасно
00.25 На власні очі
00.45 Точка зору
01.25 Обмінні програми
02.15 Музична мозаїка
03.00 Вчасно
03.20 Обмінні програми
04.25 Музична мозаїка
05.10 Д/ф «1000 днів для планети»
06.00 Гімн України
06.05 А чому? (Вінниця)
06.30 Мультик
07.00 Вчасно
07.10 Ранок на Тисі
08.00 Вчасно
08.10 Ранок на Тисі
09.00 Д/ф «1000 днів для планети»
09.50 Візерунок дня (Німеччина)
10.00 Вчасно
10.10 Ранок на Тисі
11.00 Вчасно
11.10 Ранок на Тисі
12.00 Пряма мова
12.05 Школа сміливих рішень
12.20 А чому? (Вінниця)
12.46 Мультик
13.00 Вчасно
13.15 Погода
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Новини (угорською мовою)
13.40 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
13.55 Пряма мова
14.00 Енергоманія (Одеса)
14.30 Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми)
14.55 Пряма мова
15.00 Горизонт (угорською мовою)
15.40 Ласкаво просимо (німецькою мовою)
16.00 Вчасно
16.15 Погода
16.20 Школа сміливих рішень
16.35 Календар знаменних дат
16.41 Фабрика ідей (Харків)
16.55 Літературний монолог
17.00 Румунське слово (румунською мовою)
17.30 Словацькі погляди (словацькою мовою)
18.00 Новини (угорською мовою)
18.05 Пряма мова
18.15 Візерунок дня (Німеччина)
18.25 Соціальний фактор
18.30 Вечірній ефір: #Тиса_Live
19.00 Вчасно
19.20 Погода
19.25 Про головне
20.45 Кольорові сни
21.05 Територія творчості
21.20 Артпростір+
21.50 Літературний монолог
22.00 Вчасно
22.20 Погода
22.25 Вечірній ефір: #Тиса_Live
22.55 Соціальний фактор
23.00 У фокусі Європа (Німеччина)
23.26 Життя ще простіше (Харків)
23.52 Музична мозаїка

П’ятниця, 18 серпня

00.00 Гімн України
00.02 Вчасно
00.25 Румунське слово
00.55 Словацькі погляди
01.25 Обмінні програми
02.45 Музична мозаїка
03.00 Вчасно
03.20 Обмінні програми
04.20 Музична мозаїка
05.10 Д/ф «1000 днів для планети»
06.00 Гімн України
06.05 А чому? (Вінниця)
06.30 Мультик
07.00 Вчасно
07.10 Ранок на Тисі
08.00 Вчасно
08.10 Ранок на Тисі
09.00 Д/ф «1000 днів для планети»
09.50 Візерунок дня (Німеччина)
10.00 Вчасно
10.10 Ранок на Тисі
11.00 Вчасно
11.10 Ранок на Тисі
12.00 Пряма мова
12.05 Більше, ніж хобі
12.20 А чому? (Вінниця)
12.46 Мультик
13.00 Вчасно
13.15 Погода
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Новини (угорською мовою)
13.40 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
13.55 Пряма мова
14.00 Класна робота (Вінниця)
14.26 Вивчаємо англійську разом. 2 сезон (Суми)
14.55 Пряма мова
15.00 Фаребна дуга (словацькою мовою)
15.30 Румунський телекур’єр
16.00 Вчасно
16.15 Погода
16.20 Більше, ніж хобі
16.35 Календар знаменних дат
16.45 Актуально (словацькою мовою)
16.55 Літературний монолог
17.00 Романо джівіпен
17.20 Піщані історії (Рівне)
17.30 У фокусі Європа (Німеччина)
18.00 Новини (угорською мовою)
18.05 Пряма мова
18.15 Візерунок дня (Німеччина)
18.25 Соціальний фактор
18.30 Вечірній ефір: #Тиса_Live
19.00 Вчасно
19.20 Погода
19.25 Хлоп-шоу
20.20 Актуально (словацькою мовою)
20.30 Психолог і я
20.45 Кольорові сни
21.05 Бізнес-клас
21.20 Мистецтво жити
21.50 Літературний монолог
22.00 Вчасно
22.20 Погода
22.25 Вечірній ефір: #Тиса_Live
22.55 Соціальний фактор
23.00 Глобал 3000 (Німеччина)
23.26 Тільки жінка (Вінниця)
23.55 Музична мозаїка

Субота, 19 серпня

00.00 Гімн України
00.02 Вчасно
00.25 Кліпографія (FM TV)
00.50 Романо джівіпен
01.10 Мистецтво жити
01.40 Обмінні програми
02.50 Музична мозаїка
03.00 Вчасно
03.20 Обмінні програми
04.45 Музична мозаїка
06.00 Гімн України
06.02 Український клуб (Київ)
07.00 Хороші новини
07.05 Погода
07.10 Час футболу
08.30 Козацька звитяга (Запоріжжя)
08.45 Тест 99 (Миколаїв)
08.52 Календар знаменних дат
08.55 Соціальний фактор
09.00 Хороші новини
09.05 Моральні орієнтири
09.35 Глобал 3000 (Німеччина)
10.00 Служба розшуку дітей
10.05 Хто в домі хазяїн (Тернопіль)
10.20 Вухаті та хвостаті (Черкаси)
10.40 Стежками Мауглі й Багіри (Миколаїв)
11.00 Хороші новини
11.05 Відкриваючи світ: Феєрія мандрів
11.30 Музичний вікенд
12.00 Здоровенькі були (Житомир)
12.30 Арт-зона (Дніпро)
12.45 Кулінарія від Андрія (Черкаси)
13.00 Хороші новини
13.05 Погода
13.10 Мультик
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Мистецтво жити
14.00 На власні очі (німецькою мовою)
14.20 Точка зору (угорською мовою)
15.00 Дитяча година
15.52 Служба розшуку дітей
16.00 Хороші новини
16.05 Відкрита лекція
17.00 Русинська родина
17.30 Від суботи до суботи
18.00 Хороші новини
18.10 Shift. Життя в цифрі (Німеччина)
18.25 Західний кордон
18.40 Календар знаменних дат
18.50 Соціальний фактор
19.00 Огляд тижня
19.26 Погода
19.30 Незвідане Закарпаття
20.00 Артпростір
20.30 Шовкова косиця
20.45 Кольорові сни
21.05 Територія творчості
21.20 Show-room: жіночий клуб
21.50 Персона
22.15 Про головне
23.35 Кіно і час (Київ)

Неділя, 20 серпня

00.00 Гімн України
00.05 Музична мозаїка
00.45 Відкрита лекція
01.37 Незвідане Закарпаття
02.03 Артпростір
02.30 Обмінні програми
04.00 Музична мозаїка
04.05 Sunday News
03.55 Музична мозаїка
04.30 Т/с «Таксі» 53, 54с.
06.00 Гімн України
06.02 Культурний простір (Полтава)
07.00 Хороші новини
07.05 Погода
07.10 Азбука життя Харків)
07.20 Зелений БУМ (Чернівці)
07.45 Територія творчості
08.00 Від суботи до суботи
08.30 Справа № (Миколаїв)
08.52 Календар знаменних дат
08.55 Соціальний фактор
09.00 Хороші новини
09.05 Моральні орієнтири
09.35 Легенди Запоріжжя (Запоріжжя)
10.00 Служба розшуку дітей
10.05 Дитяча година
11.00 Хороші новини
11.05 Відкрита лекція
12.00 Жіночий клуб (Черкаси)
12.30 1001 тур (Вінниця)
13.00 Хороші новини
13.05 Погода
13.10 Мультик
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Артпростір
14.00 Румунське слово
14.30 Словацькі погляди (словацькою мовою)
15.00 Вітаємо піснею
16.00 Хороші новини
16.05 В майстерні митця (Запоріжжя)
16.17 Територія творчості
16.30 Музичний вікенд
17.00 Дзеркала часу
17.30 Одкровення
18.00 Хороші новини
18.10 Сам собі господар
18.40 Календар знаменних дат
18.50 Соціальний фактор
19.00 Акценти
19.30 Знято! (Дніпро)
19.45 Територія творчості
20.00 Я знаю
20.30 Shift. Життя в цифрі (Німеччина)
20.45 Кольорові сни
21.05 Огляд тижня
21.30 Погода
21.35 Хлоп-шоу
22.30 Show-room: жіночий клуб
23.00 Т/с «Таксі» 53, 54с.

Поділитися:
  • 1
  •  
  •