Поточний тиждень

Понеділок, 16 жовтня

00.00 Гімн України
00.05 Русинська родина
00.35 Дзеркала часу
01.00 Обмінні програми
04.00 Музична мозаїка
05.10 Д/ф «1000 днів для планети»
06.00 Гімн України
06.05 Чудесний канал (Запоріжжя)
06.30 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
06.45 Мультик
07.00 Хороші новини
07.05 Погода
07.10 Український клуб (Київ)
08.07 Наодинці з усіма (Кіровоград)
08.36 Класна екскурсія (Суми)
09.00 Хороші новини
09.10 Здоровенькі були (Житомир)
09.40 Твоя справа (Миколаїв)
09.54 Тільки жінка (Вінниця)
10.20 Гетьманська кухня (Київ)
11.00 Хороші новини
11.10 Міні-мікс (Чернівці)
12.00 Пряма мова
12.05 Одкровення
12.30 Чудесний канал (Запоріжжя)
13.00 Хороші новини
13.10 Погода
13.15 Пряма мова
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Новини (угорською мовою)
13.40 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
13.55 Дитячий світ (Волинь)
14.10 Удосвіта (Вінниця)
14.35 Вивчаємо англійську разом. 3 сезон (Суми)
15.00 Русинська родина
15.30 Акценти
16.00 Хороші новини
16.05 Погода
16.15 Пряма мова
16.20 Шовкова косиця
16.35 Календар знаменних дат
16.41 Знай наших (Дніпро)
16.55 Літературний монолог
17.00 Горизонт (угорською мовою)
17.40 Ласкаво просимо (німецькою мовою)
18.00 Хороші новини
18.10 В майстерні митця (Запоріжжя)
18.25 Концерт Світлани Весни «Мій рідний край»
20.00 Один з нас
20.26 Стоп корупції (Київ)
20.52 Погода
21.00 Кольорові сни
21.15 Психолог і я
21.30 Культурний простір (Полтава)
22.20 Погода
22.25 Незвідане Закарпаття
22.50 Літературний монолог
23.00 Остання барикада (Київ)
23.55 Музична мозаїка

Вівторок, 17 жовтня

00.00 Гімн України
00.02 Музична мозаїка
00.25 Горизонт
01.05 Ласкаво просимо
01.25 Обмінні програми
02.30 Музична мозаїка
03.20 Обмінні програми
04.10 Музична мозаїка
05.10 Д/ф «Природа сьогодні»
06.00 Гімн України
06.05 Чудесний канал (Запоріжжя)
06.30 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
06.45 Мультик
07.00 Вчасно
07.10 Ранок на Тисі
08.00 Вчасно
08.10 Ранок на Тисі
09.00 Д/ф «Природа сьогодні»
09.50 Візерунок дня (Німеччина)
10.00 Вчасно
10.10 Ранок на Тисі
11.00 Вчасно
11.10 Ранок на Тисі
12.00 Пряма мова
12.05 Дивосвіт
12.20 Чудесний канал (Запоріжжя)
12.46 Мультик
13.00 Вчасно
13.10 Погода
13.15 Пряма мова
13.25 Без коментарів
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Новини (угорською мовою)
13.40 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
13.55 Пряма мова
14.00 Вчасно
14.10 Абетка здоров’я (Дніпро)
14.35 Вивчаємо англійську разом. 3 сезон (Суми)
15.00 Романо джівіпен
15.20 Зупинись і здивуйся (Полтава)
15.30 Я знаю
16.00 Вчасно
16.10 Погода
16.15 Пряма мова
16.20 Дивосвіт
16.35 Календар знаменних дат
16.41 Майстерня професій (Черкаси)
16.55 Літературний монолог
17.00 Фаребна дуга (словацькою мовою)
17.30 Румунський телекур’єр
18.00 Вчасно
18.10 Арт-зона (Дніпро)
18.25 Новини (угорською мовою)
18.30 Вечірній ефір #Тиса_Live
19.00 Вчасно
19.20 Візерунок дня (Німеччина)
19.30 Час футболу
20.52 Погода
21.00 Кольорові сни
21.15 Територія творчості
21.30 Вечірній ефір #Тиса_Live
22.00 Вчасно
22.20 Погода
22.25 Один з нас
22.50 Літературний монолог
23.00 Завтра. Сьогодні (Німеччина)
23.26 Молодіжний мікс (Вінниця)
23.56 Музична мозаїка

Середа, 18 жовтня

00.00 Гімн України
00.02 Вчасно
00.25 Фаребна дуга
00.55 Румунський телекур’єр
01.25 Обмінні програми
02.15 Музична мозаїка
03.00 Вчасно
03.20 Обмінні програми
04.00 Музична мозаїка
05.10 Д/ф «Природа сьогодні»
06.00 Гімн України
06.05 Чудесний канал (Запоріжжя)
06.30 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
06.45 Мультик
07.00 Вчасно
07.10 Ранок на Тисі
08.00 Вчасно
08.10 Ранок на Тисі
09.00 Д/ф «Д/ф «Природа сьогодні»
09.50 Візерунок дня (Німеччина)
10.00 Вчасно
10.10 Ранок на Тисі
11.00 Вчасно
11.10 Ранок на Тисі
12.00 Пряма мова
12.05 Школа сміливих рішень
12.20 Чудесний канал (Запоріжжя)
12.46 Мультик
13.00 Вчасно
13.10 Погода
13.15 Пряма мова
13.25 Без коментарів
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Новини (угорською мовою)
13.40 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
13.55 Пряма мова
14.00 Вчасно
14.10 Діловий ритм (Черкаси)
14.35 Вивчаємо англійську разом. 3 сезон (Суми)
15.00 Дзеркала часу
15.30 Сам собі господар
16.00 Вчасно
16.10 Погода
16.15 Пряма мова
16.20 Школа сміливих рішень
16.35 Календар знаменних дат
16.45 Актуально (румунською)
16.55 Літературний монолог
17.00 На власні очі (німецькою мовою)
17.20 Точка зору (угорською мовою)
18.00 Вчасно
18.10 Сумщина incognita (Суми)
18.25 Новини (угорською мовою)
18.30 Вечірній ефір: #Тиса_Live
19.00 Вчасно
19.20 Візерунок дня (Німеччина)
19.30 Артпростір+
19.56 Завтра. Сьогодні (Німеччина)
20.25 Актуально (румунською мовою)
20.35 Бізнес-клас
20.52 Погода
21.00 Кольорові сни
21.15 Персона
21.30 Вечірній ефір #Тиса_Live
22.00 Вчасно
22.20 Фейс-контроль (Чернівці)
22.51 Літературний монолог
23.00 Глобал 3000 (Німеччина)
23.26 Правда (Полтава)
23.40 Музична мозаїка

Четвер, 19 жовтня

00.00 Гімн України
00.02 Вчасно
00.25 На власні очі
00.45 Точка зору
01.25 Обмінні програми
02.15 Музична мозаїка
03.00 Вчасно
03.20 Обмінні програми
04.25 Музична мозаїка
05.10 Д/ф «Д/ф «Природа сьогодні»
06.00 Гімн України
06.05 Чудесний канал (Запоріжжя)
06.30 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
06.45 Мультик
07.00 Вчасно
07.10 Ранок на Тисі
08.00 Вчасно
08.10 Ранок на Тисі
09.00 Д/ф «Природа сьогодні»
09.50 Візерунок дня (Німеччина)
10.00 Вчасно
10.10 Ранок на Тисі
11.00 Вчасно
11.10 Ранок на Тисі
12.00 Пряма мова
12.05 Школа сміливих рішень
12.20 Чудесний канал (Запоріжжя)
12.46 Мультик
13.00 Вчасно
13.10 Погода
13.15 Пряма мова
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Новини (угорською мовою)
13.40 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
13.55 Пряма мова
14.00 Вчасно
14.10 Класна робота (Вінниця)
14.35 Вивчаємо англійську разом. 3 сезон (Суми)
15.00 Горизонт (угорською мовою)
15.40 Ласкаво просимо (німецькою мовою)
16.00 Вчасно
16.10 Погода
16.15 Пряма мова
16.20 Школа сміливих рішень
16.35 Календар знаменних дат
16.41 Життя як воно є (Чернівці)
16.55 Літературний монолог
17.00 Румунське слово (румунською мовою)
17.30 Словацькі погляди (словацькою мовою)
18.00 Вчасно
18.10 Єлисаветградський книго вир (Кіровоград)
18.25 Новини (угорською мовою)
18.30 Вечірній ефір: #Тиса_Live
19.00 Вчасно
19.20 Візерунок дня (Німеччина)
19.30 Про головне
20.52 Погода
21.00 Кольорові сни
21.15 Територія творчості
21.30 Вечірній ефір #Тиса_Live
22.00 Вчасно
22.20 Погода
22.25 Артпростір+
22.51 Літературний монолог
23.00 У фокусі Європа (Німеччина)
23.26 Києвотека (Київ)
23.52 Музична мозаїка

П’ятниця, 20 жовтня

00.00 Гімн України
00.02 Вчасно
00.25 Румунське слово
00.55 Словацькі погляди
01.25 Обмінні програми
02.15 Музична мозаїка
03.00 Вчасно
03.20 Обмінні програми
04.10 Музична мозаїка
05.10 Д/ф «Д/ф «Природа сьогодні»
06.00 Гімн України
06.05 Чудесний канал (Запоріжжя)
06.30 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
06.45 Мультик
07.00 Вчасно
07.10 Ранок на Тисі
08.00 Вчасно
08.10 Ранок на Тисі
09.00 Д/ф «Природа сьогодні»
09.50 Візерунок дня (Німеччина)
10.00 Вчасно
10.10 Ранок на Тисі
11.00 Вчасно
11.10 Ранок на Тисі
12.00 Пряма мова
12.05 Більше, ніж хобі
12.20 Чудесний канал (Запоріжжя)
12.46 Мультик
13.00 Вчасно
13.10 Погода
13.15 Пряма мова
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Новини (угорською мовою)
13.40 Казки Запорозькі від Санька Сита (Запоріжжя)
13.55 Пряма мова
14.00 Вчасно
14.10 Класна робота (Вінниця)
14.35 Вивчаємо англійську разом. 3 сезон (Суми)
15.00 Фаребна дуга (словацькою мовою)
15.30 Румунський телекур’єр
16.00 Вчасно
16.10 Погода
16.15 Пряма мова
16.20 Більше, ніж хобі
16.35 Календар знаменних дат
16.45 Актуально (словацькою мовою)
16.55 Літературний монолог
17.00 Романо джівіпен
17.20 Бізнес-клас
17.35 Вчасно
17.45 Візерунок дня (Німеччина)
17.55 Новини (угорською мовою)
18.00 Вечірній ефір: #Тиса_Live
18.26 Гандбол «Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ). Пряма трансляція
19.00 Вчасно
19.15 Гандбол «Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ). Пряма трансляція
20.00 Хлоп-шоу
20.52 Погода
21.00 Кольорові сни
21.15 Психолог і я
21.30 Вечірній ефір #Тиса_Live
22.00 Вчасно
22.15 Актуально (словацькою мовою)
22.25 Мистецтво жити
22.51 Літературний монолог
23.00 Євромакс (Німеччина)
23.26 Тільки жінка (Вінниця)
23.55 Музична мозаїка

Субота, 21 жовтня

00.00 Гімн України
00.02 Вчасно
00.20 Гандбол «Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ)
01.50 Романо джівіпен
02.10 Мистецтво жити
02.35 Музична мозаїка
03.00 Вчасно
03.15 Обмінні програми
04.10 Музична мозаїка
06.00 Гімн України
06.04 Файн-арт (Суми)
06.30 Краєзнавча подорож (Дніпро)
07.00 Хороші новини
07.05 Погода
07.10 Час футболу
08.30 Козацька звитяга (Запоріжжя)
08.45 Тест 99 (Миколаїв)
08.52 Календар знаменних дат
08.55 Пряма мова
09.00 Хороші новини
09.05 Моральні орієнтири
09.35 Класна екскурсія (Суми)
10.00 Служба розшуку дітей
10.05 Вухаті та хвостаті (Черкаси)
10.20 А чому? (Вінниця)
10.45 Азбука життя (Харків)
10.50 Хороші новини
11.00 Гандбол «Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ). Пряма трансляція
12.30 Музичний вікенд
13.00 Хороші новини
13.05 Погода
13.10 Мультик
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Мистецтво жити
14.00 На власні очі (німецькою мовою)
14.20 Точка зору (угорською мовою)
15.00 Дитяча година
15.52 Служба розшуку дітей
16.00 Хороші новини
16.05 Відкрита лекція
17.00 Русинська родина
17.30 Від суботи до суботи
18.00 Хороші новини
18.10 Shift. Життя в цифрі (Німеччина)
18.25 Західний кордон
18.40 Календар знаменних дат
18.50 Пряма мова
19.00 Огляд тижня
19.26 Погода
19.30 Незвідане Закарпаття
20.00 Артпростір
20.30 Шовкова косиця
20.43 Стежками Мауглі й Багіри (Миколаїв)
21.00 Кольорові сни
21.15 Територія творчості
21.30 Show-room: жіночий клуб
22.00 Персона
22.15 Про головне
23.35 Кіно і час (Київ)

Неділя, 22 жовтня

00.00 Гімн України
00.05 Гандбол «Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ).
01.35 Відкрита лекція
02.27 Незвідане Закарпаття
02.53 Артпростір
03.19 Обмінні програми
04.37 Музична мозаїка
05.35 Sunday News
06.00 Гімн України
06.04 Культурний простір (Полтава)
07.00 Хороші новини
07.05 Погода
07.10 Лінія захисту (Кіровоград)
07.45 Територія творчості
08.00 Від суботи до суботи
08.30 Загублені в часі (Тернопіль)
08.52 Календар знаменних дат
08.55 Пряма мова
09.00 Хороші новини
09.05 Моральні орієнтири
09.35 Майстер-ламайстер (Миколаїв)
10.00 Служба розшуку дітей
10.05 Дитяча година
11.00 Хороші новини
11.05 Відкрита лекція
12.00 Жіночий клуб (Черкаси)
12.30 1001 тур (Вінниця)
13.00 Хороші новини
13.05 Погода
13.10 Мультик
13.27 Календар знаменних дат
13.30 Артпростір
14.00 Румунське слово
14.30 Словацькі погляди (словацькою мовою)
15.00 Вітаємо піснею
16.00 Хороші новини
16.05 Рефрен (Запоріжжя)
16.17 Територія творчості
16.30 Музичний вікенд
17.00 Дзеркала часу
17.30 Одкровення
18.00 Хороші новини
18.10 Сам собі господар
18.40 Календар знаменних дат
18.50 Пряма мова
19.00 Акценти
19.30 Знято! (Дніпро)
19.45 Територія творчості
20.00 Я знаю
20.30 Євромакс (Німеччина)
21.00 Кольорові сни
21.15 Огляд тижня
21.40 Погода
21.45 Хлоп-шоу
22.40 Show-room: жіночий клуб
23.06 Shift. Життя в цифрі (Німеччина)
23.20 Ми українські (Запоріжжя)
23.50 Музична мозаїка

Поділитися:
  •  
  •  
  •