Наступний тиждень

Понеділок,  25  лютого

00.00  Гімн України

00.02  Музична мозаїка

06.00  Гімн України

06.02  Музична мозаїка

06.22  Д/ ф (НСТУ)

07.00  Ранок на Тисі

07.30  Новини

07.35  Ранок на Тисі

08.00  Новини

08.05  Ранок на Тисі

08.30  Новини

08.35  Ранок на Тисі

09.00  Своя земля 

09.30  Кулінарне шоу « Енеїда» (НСТУ)

10.00  Тема дня 

10.30  Д/с «Неповторна природа» (НСТУ)

11.00  Wice Cow (НСТУ)

11.30  Розсекречена історія (НСТУ)

12.30  Д/ф (НСТУ)

12.56  Погода

12.59  Русинська родина

13.25  Візитівки Карпат (НСТУ)

13.30  Новини

13.45  Тема дня

14.15  РадіоДень «Модуль знань»(НСТУ)

15.00  Д/с «Незвіданими шляхами»  (НСТУ)

15.50  Українська читанка (НСТУ)

16.00  РадіоДень Життя+ (НСТУ)

16.30  Букоголики (НСТУ)

17.00   Новини

17.14  Разом (НСТУ)

17.45  Wise cow (НСТУ)

18.12  Т/с «Еліза»(НСТУ)

18.57  Погода

19.00  Новини

19.23  Тема дня

19.55  ВУКРАЇНІ (НСТУ)

20.20  Лайфхак українською(НСТУ)

20.30   Новини

20.50  Спільно (НСТУ)

21.20  Романо джівіпен

21.50 Візитівки Карпат (НСТУ)

21.55  Тема дня

22.25  Д/ф (НСТУ) 

22.57  Погода

23.00  Новини

23.20  Д/ф (НСТУ)

 

 Вівторок,  26  лютого

 00.00  Гімн України

00.02  Музична мозаїка

06.00  Гімн України

06.02  Новини

06.22  Д/ф (НСТУ)

07.00  Ранок на Тисі 

07.30  Новини

07.35  Ранок на Тисі

08.00  Новини

08.05  Ранок на Тисі

08.30  Новини

08.35  Ранок на Тисі

09.00  Д/с «Смак сиру» (НСТУ)

09.30  Кулінарне шоу « Енеїда»(НСТУ)

10.00  Тема дня 

10.30  Д/с «Неповторна природа» (НСТУ)

11.00  Wice Cow (НСТУ)

11.30  Розсекречена історія (НСТУ)

12.30  Д/ф (НСТУ)

12.56  Погода

12.59  Румунський телекурєр

13.25  Візитівки Карпат (НСТУ)

13.30  Новини

13.45  Тема дня

14.15  Радіодень «Модуль знань» (НСТУ)

15.00  Д/с «Неповторна природа»  (НСТУ)

15.30  Д/с «Таємниці підводного світу» (НСТУ)

16.00   Радіодень Життя+ (НСТУ)

16.30  МузLove (НСТУ)

17.00  Новини

17.14  Спільно (НСТУ)

17.45  Wise cow (НСТУ)

18.12  Т/с «Еліза»(НСТУ)

19.00  Новини

19.23  Тема дня

19.52  Разом (НСТУ)

20.20  Лайфхак українською (НСТУ)

20.30   Новини

20.50  Своя земля

21.20  Шахтарська зміна (НСТУ)

21.50 Візитівки Карпат (НСТУ)

21.55  Тема дня

22.25  ВУКРАЇНІ(НСТУ)

22.56  Погода

23.00  Новини

23.20  Д/ф (НСТУ)

 

Середа,  27  лютого

00.00  Гімн України

00.02  Музична мозаїка

06.00  Гімн України

06.02  Новини

06.22  Д/ф (НСТУ)

07.00  Ранок на Тисі 

07.30 Новини

07.35 Ранок на Тисі

08.00 Новини

08.05 Ранок на Тисі

08.30 Новини

08.35 Ранок на Тисі

09.00 Д/с «Смак сиру» (НСТУ)

09.30  Кулінарне шоу « Енеїда» (НСТУ)

10.00  Тема дня 

10.30  Д/с «Неповторна природа» (НСТУ)

11.00  Wice Cow (НСТУ)

11.30  Розсекречена історія  (НСТУ)

12.30  Д/ф (НСТУ)

12.56  Погода

12.59  Романо джівіпен

13.25  Візитівки Карпат (НСТУ)

13.30  Новини

13.45  Тема дня

14.15  Радіодень «Модуль знань» (НСТУ)

15.00  Д/с «Неповторна природа»  (НСТУ)

15.30  Д/с «Таємниці підводного світу» (НСТУ)

16.00  Радіодень Життя+ (НСТУ)

16.30  КіноWall (НСТУ)

17.00  Новини

17.14 Своя земля

17.45  Wise cow (НСТУ)

18.12 Т/с «Еліза»(НСТУ)

19.00  Новини

19.23  Тема дня

19.52  Шахтарська зміна (НСТУ)

20.20  Лайфхак українською (НСТУ)

20.30   Новини

20.50   Наші гроші(НСТУ)

21.20  На власні очі

21.50 Візитівки Карпат (НСТУ)

21.55  Тема дня 

22.25  Пліч-о-пліч

22.56  Погода

23.00  Новини

23.20  Д/ф (НСТУ)

 

Четвер,  28  лютого

00.00  Гімн України

00.02  Музична мозаїка

06.00  Гімн України

06.02  Новини

06.22  Д/ф (НСТУ)

07.00  Ранок на Тисі 

07.30  Новини

07.35  Ранок на Тисі

08.00  Новини

08.05  Ранок на Тисі

08.30  Новини

08.35  Ранок на Тисі

09.00  Д/с «Смак сиру» (НСТУ)

09.30  Кулінарне шоу «Енеїда» (НСТУ)

10.00  Тема дня 

10.30  Д/с «Неповторна природа» (НСТУ)

11.00  Wice Cow (НСТУ)

11.30  Розсекречена історія (НСТУ) 

12.30  Д/ф (НСТУ)

12.56  Погода

12.59  Кулінарне шоу «Енеїда» (НСТУ)

13.25  Візитівки Карпат (НСТУ)

13.30  Новини

13.45  Тема дня

14.15  Радіодень «Модуль знань» (НСТУ)

15.00  Д/с «Неповторна природа»  (НСТУ)

15.30  Д/с «Таємниці підводного світу» (НСТУ)

16.00  Радіодень Життя+ (НСТУ)

16.30  NeoСцена (НСТУ)

17.00  Новини

17.14  Чудова гра(НСТУ)

17.45  Wise cow (НСТУ)

18.12  Т/с «Еліза»(НСТУ)

19.00  Новини

19.23  Тема дня

19.52  Букоголіки (НСТУ)

20.20  Лайфхак українською (НСТУ)

20.30   Новини

20.50  Складна розмова (НСТУ)

21.20  Словацькі погляди

21.50 Візитівки Карпат (НСТУ)

21.55  Тема дня

22.25  Наші гроші (НСТУ)

22.56  Погода

23.00  Новини

23.20  Д/ф (НСТУ)

 

П’ятниця,  01  березня

00.00  Гімн України

00.02  Музична мозаїка

06.00  Гімн України

06.02  Новини

06.22  Д/ф (НСТУ)

07.00  Ранок на Тисі 

07.30 Новини

07.35  Ранок на Тисі

08.00  Новини

08.05  Ранок на Тисі

08.30  Новини

08.35  Ранок на Тисі

09.00  Д/с «Смак сиру» (НСТУ)

09.30  Кулінарне шоу «Енеїда» (НСТУ)

10.00  Тема дня 

10.30  Д/с «Неповторна природа» (НСТУ)

11.00  Wice Cow (НСТУ)

11.30  Розсекречена історія (НСТУ)

12.30  Д/ф (НСТУ)

12.56  Погода

12.59  Словацькі погляди

13.25  Візитівки Карпат (НСТУ)

13.30  Новини

13.45  Тема дня

14.15  Радіодень «Модуль знань» (НСТУ)

15.00  Д/с «Неповторна природа»  (НСТУ)

15.30  Д/с «Таємниці підводного світу» (НСТУ)

16.00  Чудова гра (НСТУ)

16.30  БібліоFUN (НСТУ)

17.00  Новини

17.14 Букоголіки (НСТУ)

17.45  Wise cow (НСТУ)

18.12  Т/с “Еліза” (НСТУ)

19.00  Новини

19.23 Тема дня

19.52  Пліч-о-пліч (НСТУ)

20.20  Лайфхак українською (НСТУ)

20.30   Новини

20.50   Схеми. Корупція в деталях (НСТУ)

21.20  Дзеркала часу

21.50  Візитівки Карпат (НСТУ)

21.55  Тема дня

22.25  Як дивитися кіно (НСТУ)

22.56  Погода

23.00  Новини

23.20  Д/ф (НСТУ)

 

Субота, 02 березня

00.00  Гімн України

00.02  Музична мозаїка

06.00  Гімн України

06.02  Новини

06.22  Д/ф (НСТУ)

07.00  М/с «Принцеса Сіссі» (НСТУ)

07.26  М/с «Принцеса Сіссі» (НСТУ)

07.55  Погода

08.00  Ранок на Тисі

09.34  Хто в домі хазяїн (НСТУ)

10.00  Чудова гра (НСТУ)

10.35  Д/с «Неповторна природа» (НСТУ)

11.05  Д/с «Таємниці підводного світу»(НСТУ)

11.35  Кулінарне шоу «Енеїда»(НСТУ)

12.30  Двоколісні хроніки (НСТУ)

12.50  Словацькі погляди

13.15 Українська читанка (НСТУ)

13.40 Тема дня

14.05  Українська читанка (НСТУ)

14.15  Розсекречена історія (НСТУ)

15.15  Радіодень «Книжкова лавка. ТОП 7» (НСТУ)

16.10  Вистава (НСТУ)

17.20  Лайфхак українською (НСТУ)

18.04  Д/ф «Сильна доля» (НСТУ)

19.00  Новини

19.15  Вечір добрий

19.50  Лайфхак українською (НСТУ)

20.10  ФолькUA (НСТУ)

21.00  Русинська родина

21.30  Від суботи до суботи

22.00  Сильна доля (НСТУ)

23.00  Новини

23.20  Д/ф (НСТУ)

 

 Неділя, 03 березня

 00.00  Гімн України

00.02  Музична мозаїка

06.00  Гімн України

06.02  Д/ ф (НСТУ)

07.00  М/с «Принцеса Сіссі» (НСТУ)

07.26  М/с «Принцеса Сіссі» (НСТУ)

07.55  Погода

08.00  Додолики  2 серії (НСТУ)

08.30  Ранок на Тисі

09.34  Хто в домі хазяїн (НСТУ)

10.00  Чудова гра (НСТУ)

10.35  Д/с «Неповторна природа» (НСТУ)

11.05  Д/с «Таємниці підводного світу» (НСТУ)

11.35  Кулінарне шоу « Енеїда» (НСТУ)

12.30  Двоколісні хроніки (НСТУ)

12.50  Дзеркала часу  

13.15  Від суботи до суботи

13.40  Вечір добрий

14.10  Д/с «Незвіданими шляхами» (НСТУ)

15.10  Українська читанка (НСТУ)

15.20  Букоголіки (НСТУ)

15.45  Д/ф «Відкривай Україну»(НСТУ)

16.20  Чудова гра (НСТУ)

16.50  Хто в домі хазяїн? (НСТУ)

17.15  Лайфхак українсько ю(НСТУ)

17.25  Сильна доля (НСТУ)

18.30  Спільно (НСТУ)

19.00  Розсекречена історія (НСТУ)

20.00  Разом (НСТУ)

20.30  ВУКРАЇНІ (НСТУ)

21.00  БібліоFUN (НСТУ)

21.30  Румунський телекур’єр

22.00  ФолькUA (НСТУ)

23.00  Д/ф (НСТУ)

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися:
  •  
  •  
  •