Наступний тиждень

Понеділок,  29  квітня

 

00.00  Пліч-о-пліч (НСТУ)

00.20  Спільно (НСТУ)

00.35  Разом (НСТУ)

01.00 Румунський телекур’єр

01.30  В Україні (НСТУ)

02.00 Телевистава / Українська література в іменах /  100 років української літератури (НСТУ)

04.15 UA:Фольк (НСТУ)

05.10 Сильна доля (НСТУ)

06.00  Гімн України

06.02  Wise cow (НСТУ)

06.20 Лайфхак українською (НСТУ)

06.30   Казки Лірника Сашка   (НСТУ)

06.45  Додолики   (НСТУ)

07.00  Додолики   (НСТУ)

07.10  Казки перевірені часом (НСТУ)

08.35  Лайфхак українською (НСТУ)

09.00  Д/ц «Аромати  Перу» (НСТУ)

09.25 Кулінарне шоу « Енеїда» (НСТУ)

10.20 UA:Фольк (НСТУ)

11.10 Сильна доля (НСТУ)

12.05 Д/ц «Погляд з середини» (НСТУ)

12.30 В Україні (НСТУ)

12.50 Візитівки Карпат (НСТУ)

12.59 Русинська родина

13.25 Hirek (новини угорською) / Візитівки Карпат (НСТУ)

13.30 XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики (НСТУ)

14.05  Д/ц «Неповторна природа» (НСТУ)

14.30  Д/ц «Світ дикої природи» (НСТУ)

15.00  Хто в домі хазяїн? (НСТУ)

15.20 М/с «Дуда і Дада» (НСТУ)

15.35 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

15.50 Відкривай Україну (НСТУ)

16.15 Концертна програма Марії Бурмаки (НСТУ)

17.10 Сильна доля (НСТУ)

18.05 UA:Фольк (НСТУ)

19.00 Новини

19.20 Концертна програма «Арсен Мірзоян.Київ» (НСТУ)

20.05 Своя земля

20.30 Новини

20.50 Спільно (НСТУ)

21.20 Романо джівіпен + Лайфхак українською (НСТУ)

21.50 В Україні (НСТУ)

22.15 Схеми. Корупція в деталях (НСТУ)

22.45 Своя земля

23.00 Розсекречена історія (НСТУ)

23.50  Візитівки Карпат (НСТУ)

 

Вівторок,  30  квітня

 

00.00  Новини

00.20  Пліч-о-пліч (НСТУ)

00.45   Романо джівіпен

01.00  XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики (НСТУ)

01.35 Д/ц «Погляд з середини» (НСТУ)

02.00 Новини

02.20 Wise cow укр.мист. НСТУ)

02.30 Телевистава / Wise cow НСТУ)

04.15 UA:Фольк (НСТУ)

05.05 Сильна доля (НСТУ)

06.00  Гімн України

06.02  Wise cow (НСТУ)

06.10 Лайфхак українською (НСТУ)

06.30  М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

06.45 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

07.00  Додолики (НСТУ)

07.10  Казки перевірені часом (НСТУ)

08.35  Лайфхак українською (НСТУ)

09.00  Ранок на Тисі

10.00 Лайфхак українською (НСТУ)

10.20 UA:Фольк (НСТУ)

11.10 Сильна доля (НСТУ)

12.05 Д/ц «Погляд з середини» (НСТУ)

12.30 В Україні (НСТУ)

12.50 Візитівки Карпат (НСТУ)

12.59 Румунський телекур’єр

13.25 Hirek (новини угорською)

13.30 XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики (НСТУ)

14.05  Д/ц «Неповторна природа» (НСТУ)

14.30  Д/ц «Світ дикої природи» (НСТУ)

15.00  Хто в домі хазяїн? (НСТУ)

15.20 М/с «Дуда і Дада» (НСТУ)

15.35 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

15.50 Відкривай Україну (НСТУ)

16.20 Ювілейний концерт гурту «Піккардійська терція  (НСТУ)

16.45 Ювілейний концерт гурту «Піккардійська терція  (НСТУ)

17.15 Сильна доля (НСТУ)

18.05 UA:Фольк (НСТУ)

19.00 Новини

19.20 Документальна програма (НСТУ)

20.15 Своя земля

20.30 Новини

20.50 В Україні (НСТУ)

21.20 Горизонт/ Etnovision

21.50 Документальна програма (НСТУ)

22.15 Спільно (НСТУ)

22.45 Пліч-о-пліч (НСТУ)

23.00 Розсекречена історія (НСТУ)

23.50  Візитівки Карпат (НСТУ)

 

 Середа,  01  травня

 

00.00  Новини

00.20  Своя земля

00.35 Горизонт/ Etnovision

01.00  XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики (НСТУ)

01.35 Д/ц «Погляд з середини» (НСТУ)

02.00 Новини

02.20 Wise cow укр.мист. НСТУ)

02.30 Телевистава / Wise cow НСТУ)

04.15 UA:Фольк (НСТУ)

05.05 Сильна доля (НСТУ)

06.00  Гімн України

06.02  Wise cow (НСТУ)

06.10 Лайфхак українською (НСТУ)

06.30  М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

06.45 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

07.00  Додолики (НСТУ)

07.10  Казки перевірені часом (НСТУ)

08.35  Лайфхак українською (НСТУ)

09.00  Ранок на Тисі

10.00 Лайфхак українською (НСТУ)

10.20 UA:Фольк (НСТУ)

11.10 Сильна доля (НСТУ)

12.05 Д/ц «Погляд з середини» (НСТУ)

12.30 В Україні (НСТУ)

12.50 Візитівки Карпат (НСТУ)

12.59 Романо джівіпен + Лайфхак українською (НСТУ)

13.25 Hirek (новини угорською)

13.30 XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики (НСТУ)

14.05  Д/ц «Неповторна природа» (НСТУ)

14.30  Д/ц «Світ дикої природи» (НСТУ)

15.00  Хто в домі хазяїн? (НСТУ)

15.20 М/с «Дуда і Дада» (НСТУ)

15.35 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

15.50 Відкривай Україну (НСТУ)

16.20 Ювілейний концерт гурту Павла Табакова  (НСТУ)

17.15 Сильна доля (НСТУ)

18.05 UA:Фольк (НСТУ)

19.00 Новини

19.20 Фільм-концерт «Друга ріка» (НСТУ)

20.00 Пліч-о-пліч (НСТУ)

20.15 StopFakeNews (НСТУ)

20.30 Новини

20.50 Наші гроші (НСТУ)

21.20 На власні очі

21.50 В Україні (НСТУ)

22.15  Своя земля

22.30 #@{}?$0 з Майклом Щуром  (НСТУ)

23.00 Розсекречена історія (НСТУ)

23.50  Візитівки Карпат (НСТУ)

 

Четвер,  02 травня

 

00.00  Новини

00.20  Пліч-о-пліч (НСТУ)

00.45 На власні очі

01.00  XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики (НСТУ)

01.35 Д/ц «Погляд з середини» (НСТУ)

02.00 Новини

02.20 Wise cow укр.мист. НСТУ)

02.30 Телевистава / Wise cow НСТУ)

04.15 UA:Фольк (НСТУ)

05.05 Сильна доля (НСТУ)

06.00  Гімн України

06.02  Wise cow (НСТУ)

06.10 Лайфхак українською (НСТУ)

06.30  М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

06.45 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

07.00  Ранок на Тисі

08.40 Лайфхак українською (НСТУ)

09.00  Д/ц «Аромати  Перу» (НСТУ)

09.25 Кулінарне шоу « Енеїда» (НСТУ)

10.20 UA:Фольк (НСТУ)

11.00 Ранковий гість

11.15 Сильна доля (НСТУ)

12.05 Д/ц «Погляд з середини» (НСТУ)

12.30 В Україні (НСТУ)

12.50 Візитівки Карпат (НСТУ)

12.59 Горизонт/ Etnovision

13.25 Hirek (новини угорською)

13.30 XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики (НСТУ)

14.05  Д/ц «Неповторна природа» (НСТУ)

14.30  Д/ц «Світ дикої природи» (НСТУ)

15.00  Хто в домі хазяїн? (НСТУ)

15.20 М/с «Дуда і Дада» (НСТУ)

15.35 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

15.50 Відкривай Україну (НСТУ)

16.20 Кобзатроніка. Твори Шевченка під електронну музику (НСТУ)

17.15 Сильна доля (НСТУ)

18.05 UA:Фольк (НСТУ)

19.00 Новини

19.20 Документальна програма (НСТУ)

20.15 Своя земля

20.30 Новини

20.50 В Україні (НСТУ)

21.20 Словацькі погляди

21.50 Документальна програма (НСТУ)

22.15 Наші гроші (НСТУ)

22.45 StopFakeNews (НСТУ)

23.00  Розсекречена історія (НСТУ)

23.50  Візитівки Карпат (НСТУ)

 

 П’ятниця,  03 травня

 

00.00  Новини

00.20  Своя земля

00.30 Словацькі погляди

01.00  XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики (НСТУ)

01.35 #@{}?$0 з Майклом Щуром  (НСТУ)

02.00 Новини

02.20 Wise cow укр.мист. НСТУ)

02.30 Телевистава / Wise cow НСТУ)

04.15 UA:Фольк (НСТУ)

05.05 Сильна доля (НСТУ)

06.00  Гімн України

06.02  100 років української історії (НСТУ)

06.10 100 років українського мистецтва (НСТУ)

06.20  Лайфхак українською (НСТУ)

06.30  М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

06.45 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

07.00  Ранок на Тисі

08.40 Лайфхак українською (НСТУ)

09.00  Д/ц «Аромати  Мексики» (НСТУ)

09.25 Кулінарне шоу « Енеїда» (НСТУ)

09.50 РадіоДень «Життя +» (НСТУ)

10.10 UA:Фольк (НСТУ)

11.00 Ранковий гість

11.15 Сильна доля (НСТУ)

12.05 Д/ц «Погляд з середини» (НСТУ)

12.30 В Україні (НСТУ)

12.59 Словацькі погляди

13.25 Hirek (новини угорською)

13.30 Розсекречена історія (НСТУ)

13.40 Д/ф «Пекельне відрядження» (НСТУ)

14.15  100 років кіно (НСТУ)

14.30 Д/ц «Світ дикої природи» (НСТУ)

15.00 РадіоДень «Модуль знань»  (НСТУ)

15.40 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

15.50 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

16.05 Відкривай Україну  (НСТУ)

16.30 Wise cow укр. література НСТУ)

16.45 Д/ц «Елементи» (НСТУ)

17.10 Сильна доля (НСТУ)

18.05 UA:Фольк (НСТУ)

19.00 Новини

19.20 Тема дня

19.50 Виборчий округ (НСТУ)

20.15 Пліч-о-пліч (НСТУ)

20.30 Новини

20.50 Схеми. Корупція в деталях (НСТУ)

21.20 Дзеркала часу

21.50 Тема дня

22.20 Букоголіки (НСТУ)

22.50 Лайфхак українською (НСТУ)

23.00 Розсекречена історія (НСТУ)

23.50  100 років українського мистецтва (НСТУ)

 

 Субота, 04  травня

 

00.00  Новини

00.20  Тема дня

00.45 Дзеркала часу

01.10 Д/ц «Погляд  з середини» (НСТУ)

02.00 Новини

02.20 100 років української літератури (НСТУ)

02.30 Телевистава / Wise cow НСТУ)

04.15 UA:Фольк (НСТУ)

05.05 Сильна доля (НСТУ)

06.00  Гімн України

06.02  Wise cow (НСТУ)

06.10 Д/ц «Цікаво com.» (НСТУ)

06.30 М/с «Дуда і Дада»  (НСТУ)

06.45 Додолики  (НСТУ)

07.00 Казки перевірені часом (НСТУ)

08.00  Ранок на Тисі

09.30  Країна на смак (НСТУ)

10.25 Д/ц «Аромати Іспанії» (НСТУ)

10.50 UA:Фольк (НСТУ)

11.45 Хто в домі хазяїн (НСТУ)

12.10 Д/с «Мегаполіси» (НСТУ)

12.45 На власні очі

13.10 В Україні (НСТУ)

13.40 Тема дня

14.05  Розсекречена історія (НСТУ)

15.00 Wise cow (НСТУ)

15.15 РадіоДень «Книжкова лавка. ТОП 7» (НСТУ)

16.10 Документальна програма «Фестивалі планет»  (НСТУ)

16.35 XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики (НСТУ)

17.10 Сильна доля (НСТУ)

18.05 UA:Фольк (НСТУ)

19.00 Новини

19.15 Тема дня ( Виборчий округ)

19.40 Лайфхак українською (НСТУ)

19.50  Вечір добрий

20.15 Візитівки Карпат (НСТУ)

20.20 Русинська родина

20.50 Лайфхак українською (НСТУ)

21.00 Т/с «Монро» (НСТУ)

21.50 Від суботи до суботи / Etnovision

22.15 МузLove з Любою Морозовою (НСТУ)

22.45 Лайфхак українською (НСТУ)

23.00 Сильна доля (НСТУ)

 

Неділя, 05  травня

 

00.00  Новини

00.10 Спільно (НСТУ)

00.35 Тема дня (Виборчий округ)

01.00 Русинська родина

01.30 В Україні (НСТУ)

02.00 Новини

02.10 РадіоДень «Книжкова лавка. ТОП 7» (НСТУ)

03.05 Wise cow укр.література в іменах НСТУ)

03.15 Документальна програма (НСТУ)

04.00 100 років української мистецтва (НСТУ)

04.15 UA:Фольк (НСТУ)

05.05 Сильна доля (НСТУ)

06.00  Гімн України

06.02  Wise cow (НСТУ)

06.10 Д/ц «Цікаво com.» (НСТУ)

06.30 Додолики  (НСТУ)

06.45 Додолики  (НСТУ)

07.00 Казки Лірника Сашка (НСТУ)

07.10 Казки перевірені часом (НСТУ)

08.15 Лайфхак українською (НСТУ)

08.30  Ранок на Тисі

09.30  UA:Фольк (НСТУ)

10.20 Д/ц «Аромати Іспанії» (НСТУ)

10.45 Країна на смак (НСТУ)

11.45 Хто в домі зазяїн? (НСТУ)

12.00 Лайфхак українською (НСТУ)

12.15 Д/с «Мегаполіси» (НСТУ)

12.45 Дзеркала часу

13.10 Від суботи до суботи

13.40 Вечір добрий

14.05  Розсекречена історія (НСТУ)

15.00 Документальна програма «Світ Максима» (НСТУ)

15.45 Букоголіки (НСТУ)

15.55 Лайфхак українською (НСТУ)

16.10 Документальна програма «Фестивалі планет» (НСТУ)

16.35 XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики (НСТУ)

17.00 Сильна доля (НСТУ)

18.05 UA:Фольк (НСТУ)

18.45 Лайфхак українською (НСТУ)

19.00 Своя земля

19.25  Разом (НСТУ)

19.50  Спільно (НСТУ)

20.15 Візитівки Карпат (НСТУ)

20.30 Румунський телекур»єр

21.00 Т/с «Монро» (НСТУ)

21.50 Букоголіки (НСТУ)

22.15 МузLove з Любою Морозовою (НСТУ)

22.45 Лайфхак українською (НСТУ)

23.00 Сильна доля (НСТУ)

23.50 Візитівки Карпат (НСТУ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися:
  •  
  •  
  •